платити, як ви йдете страхування автомобіля може бути ідеальним для деяких ситуаціях

Pay As You Go страхування автомобіля є відносно нової опції для водіїв і виявляється надзвичайно популярним серед деяких людей. Це особливо підходить для молодих водіїв, для яких нормальний щорічних премій можуть бути дуже дорогими. Він також відмінно підходить для тих, хто не має шаблон регулярного водіння або великий пробіг.

Система дозволяє оплачувати пропорційно сумі, яку ви насправді диск, а не платити багато, щоб охопити все, що ви могли б зробити протягом року. Це як ви йдете метод дійсно для людей, які не по дорозі на роботу п’ять днів на тиждень і чий пробіг може бути досить високим один місяць, але майже нічого іншого. Це ідеальний варіант для молодих людей та нові драйвери ще жив удома, і тільки час від часу водіння.

Будь страховик хочуть стягувати внески на основі сприйманого ризику претензії. Вони все ще будуть оцінці вашої страхової на основі звичайних факторів, таких як вік, де ви живете і якій машині ви їздите, але є й інші фактори, що використовуються також, наприклад, скільки пробіг ви робите, коли ви робите це, то який тип доріг ви їдете по, в який час доби ви їдете, і т.д. Саме ці інші фактори, які ви можете заощадити гроші на тільки платити за те, що ви насправді.

Чим більше пробіг ви робите більший ризик є те, що ви будете мати претензій, і є підвищений ризик аварій на певний час доби. За заряджається тільки за те, що ви насправді, ви можете заощадити гроші, якщо у вас є модель водіння, який не представляє дуже високий ризик. Ваші премії кожен місяць буде відображати те, що ви насправді роблять, а не деякі узагальнені припущення, які можуть включати в себе ризики, з якими насправді не стикаються.

Ця нова ідея можливо тільки через супутникові технології, що дозволяє коробці для установки в ваш автомобіль так, що страховик може мати докладну інформацію про діяльність вашого водіння. Хоча деякі люди думають, що це занадто багато, як Великий Брат, це єдиний спосіб, яким ви можете скористатися цією опцією. Якщо ви хочете платити за те, що ви насправді, те, що ви робите повинно бути записано в деякому роді.

Пристрій буде коштувати Вам нічого, щоб відповідати і відправляє інформацію, необхідну для прямого страховика без будь-яких зусиль потрібно з вашого боку. Залежно від того, хто ви страхуєте с, існують різні способи, що ваші страхові виплати можуть бути організовані. Самий звичайний маршрут з платити, як ви йдете, щоб мати щомісячні премії, які засновані на тому, що ви насправді. Так що якщо ви їздите багато місяця Ваші премії будуть вище, щоб відобразити це, і якщо ви не з усіх, скільки, у вас буде набагато менше платити.

Як і в будь-якому виді страхування, він платить близько магазину перш ніж приймати рішення про те, хто, щоб гарантувати, с. Це досить фахівця виді страхування, так що вам буде потрібно, щоб знайти компанії, які пропонують цей, але це не так спеціалізованої бути важко знайти. Подати заявку на лапки, щоб кілька компаній, і подивитися, що є найдешевшим, але завжди переконайтеся, що ви в даний час котируються на тій же основі кожною компанією, і перевірте, чи немає надлишку.