платити, як ви збільшити схему видалені з ринку

Пошук страхування автомобіля для задоволення ваших потреб може зайняти багато часу у зв’язку з великою кількістю продуктів, доступних на ринку. Галузі страхування автомобіля насичений компанії прагнуть продавати свою страхових продуктів і бити опозицію.

Для того, щоб зробити це, вони пропонують різні пропозиції, які орієнтовані на різні демографічні і спокусити їх за допомогою різних доповнень на продуктах та спеціальні пропозиції. Проте, вибір якого страховик і який продукт, щоб піти з тільки що отримав трохи легше, оскільки Норвіч союз оголосив, що воно зняття його платити, як ви йдете страхування.

Платити, як ви йдете схема була запущена тільки в кінці 2006 року і був орієнтований на молодих водіїв. Метою програми є контроль автомобілістів водіння, щоб побачити, чи будуть вони мати право на більш низьку цитату. Автомобілісти, які скористалися цією пропозицією були свої автомобілі, оснащені невеликий чорний ящик, який записана інформація про поїздки вони взяли, час, в якому вони їхали, а також швидкість, з якою вони збиралися. Всі ці дані були зібрані протягом періоду часу, а потім аналізуються, щоб визначити, чи є драйвери повинні бути запропоновані більш низькі премії. Для перших драйверів разу вони схеми могли б забезпечити спосіб довести свої навички в якості водія, і допомогти їм отримати більш низькі страхові внески. Добре відомо, що витрати на страхові внески для нових водіїв може бути дуже високою, особливо для чоловіків, статистика показує, що вони більш імовірно, будуть залучені в аварію або зробити заявку, ніж їх колеги-жінки.

Схема також спрямована на благо водіїв, які рідко їздив вночі. Дослідження показали, що майже п’ятдесят відсотків людей, загиблих на дорогах у нічний час у віці до двадцяти чотирьох років. Для того, щоб спробувати боротися з цим, як ви йдете схемою заряджається до одного фунта на милю за час нічного водіння. Однак поглинання політика була повільною і Norwich Union вирішили взяти продукт з ринку. Хоча Norwich Union вважають, що, роблячи це, молоді водії втратять можливість отримати більш низькі страхові внески, політика не створюють достатнього інтересу.

Норвіч союз визнає, що на їх думку, впровадження цього виду страхування буде повільним, але можливість для людей, щоб зменшити їх премій значно була головною рушійною силою його запуску на ринок. Дослідження, проведені до запуску показало, що менше однієї десятої опитаних хотіли б чорним ящиком відстеження їх подорожей автомобіля, навіть якщо це призвело до їх автомобіль страхових премій зменшується до тридцяти відсотків. Ще 27 відсотків людей заявили, що не є коробка встановлена ​​незалежно від суми економії. Здається, що для багатьох людей чорних ящиків відчував себе занадто багато, як великий брат підходу і, отже, вони не були готові, щоб він встановлений. Для деяких це буде представляти собою потенційні втрати в той час як економія для інших це буде один менше продукту вирішити між при виборі наступної угоди страхування.