платити за ваші політики

Озираючись навколо економіки США прямо зараз, все, що ви бачите уламки мрії. Будинки були виключені, банкрутство маячить на приватних боргів і пенсійних 401ks взяли серйозний удар. Життя, як ми знали, що це було перевернуто догори дном без нічого в місце, щоб зловити нас, коли ми впали. Отже, як ми потрапили в цей безлад? Економісти говорять нам, що ми жили не по коштах. Кредитна було дешево і, в банках і кредитних компаній підвищення їх меж запозичень, здавалося, не було нічого, що ми не могли собі дозволити. Там не було ніякої необхідності для економії. Все може бути пред’явлено звинувачення. Якщо межа був досягнутий, житловий капітал може бути випущена як готівкові гроші. Протягом близько двадцяти років, ми перейшли з країни, яка зберігає в країну, яка проводить в кредит. У період відразу після Другої світової війни, у нас була “розсудливості”. Люди в основному платили готівкою за те, що вони хотіли, і, якщо у них не було достатньо, вони збережені. Це була революція, коли, раптом, все може бути оплачений у доступній щомісячними платежами. З одного боку, це найпростіший спосіб потрапити в серйозні борги, не помічаючи. Коли ви платите тільки кілька сотень доларів кожен місяць, це навряд чи реєструє загальний борг у десятки тисяч.

Страхові компанії були останніми з трюму-аутів. Протягом багатьох років, вони наполягали, що всі повинні платити їм одноразово раз на рік. Потім, повільно, була печера. Спочатку він опустився на кожні шість місяців, а потім щокварталу. Зараз практично в кожній компанії по всій країні приймає щомісяця. У чому проблема для страхових компаній? Ну, вони оцінити ймовірну загальної вартості стверджує, що вони повинні будуть платити протягом наступних дванадцяти місяців і розділити цю суму між усіма страхувальниками в якості премії. Якщо компанія зробила свою суми належним чином, і кожен платить раз на рік, компанія завжди має грошові кошти в банку, щоб оплатити на всі претензії. Якщо люди платять щомісяця, вони можуть легко перейти до іншого страховика. Вони можуть пропустити оплату одного місяця, коли сімейний бюджет знаходиться під тиском. Це означає, що страховик не може мати достатньо грошей для оплати претензій. Таким чином, щоб заохочувати все, що ви люди з деякою економії (або деяку слабину на вашої кредитної картки), вони пропонують знижки, якщо ви згодні сплатити кожні шість або дванадцять місяців. Це дає їм більш високий рівень безпеки і економить ваші гроші. При абонентській платі варто вам найбільше.

Тим не менш, платити щомісячну дає вам гнучкість. Ви можете використовувати онлайн пошукових систем, щоб знайти авто страхування котирування за найнижчою ціною. Тоді для преміум всього за один місяць, ви можете бути за кермом. У результаті виходить, свого щомісячного політики. Ви можете залишити по магазинах навколо для нового преміальні пропозиції від різних страховиків. Якщо ви знайдете кращий місячної ставки, ви можете перенести на кінець місяця. Але якщо ви платите один раз або два рази на рік, страховик вдарю вас висока плата за скасування бронювання для блокування вас сюди Все, що ви могли б врятувати зникає. Гірше того, якщо ви зміните марку і модель вашого автомобіля протягом більш тривалого терміну політики, це може бути занадто дорогим, щоб перемістити політику на дешевші компанії. Ви в кінцевому підсумку не платить більш високу премію до кінця шість або дванадцять місяців. Так що мудре рішення. Авто страхування ніколи не буває дешевим. Уникайте робить його занадто дорогим.