план медичного страхування, – які повинні вибрати для короткострокового медичного страхування

Коли хто-небудь говорить медичного страхування вони знають тільки про традиційні видів медичного страхування, яка доступна. Але, треба пам’ятати, що традиційний план медичного страхування не може бути життєздатним в кожному випадку. Це не може бути можливим, тому що людина може бути зміна роботи і бути в між завданнями або вони можуть бути використані з агентством, яке не забезпечує охоплення неповний робочий день або тимчасові співробітники, або це може бути тому, що ви все ще в коледжі і вивчення, і т.д. У цих видів обставин це не представляється можливим, щоб зайняти звичайними план медичного страхування. Але, більшість людей в ці дні не відчувати себе гарантії, якщо вони не підпадають під будь-яку медичну страховку і з цієї причини, такі люди повинні вибрати для короткострокового плану медичного страхування.

Короткострокові медичного страхування діють як затичка забезпечити страхове покриття для людей, які не можуть з багатьох причин, вибір на користь звичайних план медичного страхування. Як випливає з назви короткострокового медичного страхування призначений для короткого періоду часу і забезпечений переконання, що людина перейде на більш звичайний план, коли це можливо. Цей план розроблений, щоб допомогти людині мати покриття у разі виникнення надзвичайної ситуації для покриття витрат по відношенню до медичної допомоги, як швидка допомога збори, рентген, інтенсивної терапії та невідкладної медичної допомоги і т.д. Хоча переваг, які Ви короткострокового страхування може варіюватися від одного компанії до іншої, основні переваги будуть включати те, що згадані вище. Але, як правило, ці плани не забезпечить покриття для рутинної перевірки і для будь-яких існуючих умов. Люди шукають такі варіанти повинні вибрати традиційний план медичного страхування.

Премія до короткострокових медичного страхування буде відрізнятися від однієї компанії до іншої і може бути де завгодно в діапазоні від $ 25 до $ 100. Це також залежить від переваг, що надаються компанією і франшиз, що починається від $ 250 і може доходити до $ 5000. Виплат, що надаються цими політики також є дуже скромними і буде десь у діапазоні від одного до двох мільйонів. Охоплення буде забезпечений для конкретних коротких періодів часу і може змінюватися від місяця до трьох місяців. Деякі політики навіть забезпечити покриття протягом шести місяців, хоча жоден з цих політиків не може бути більш ніж на рік.

Але, як можна отримувати короткострокові медичного страхування? Це можуть бути знайдені в Інтернеті, і вам буде надано список компаній, які мають цей вид страхування план з ними. , Подивившись в Інтернеті, один навіть отримує можливість порівняти аналогічні політики, пропоновані іншими страховими компаніями. Перед вибирають короткострокові страхової план з будь-якою компанією, то краще, щоб досліджувати переваги, надані політики і знати Ваші зобов’язання в деталях. Це буде гарантувати, що ви отримаєте максимальну вигоду від плану і не бути в для будь-якого виду сюрприз, якщо будь-яка вимога має бути зроблено у випадку будь-який нещасний випадок, таких як хвороби або травми.