план медичного страхування криза боляче пацієнтам невідкладної допомоги

Мільйони людей в Америці обходяться без плану медичного страхування, але вони все ще не прийде із захворюваннями і травмами вони не впевнені, що робити. Хоча вони не страждають від серйозної хвороби, яка вимагає швидкої допомоги, Tylenol і пластир не допомагають. Багато з цих незастрахованих осіб відправитися у відділення невідкладної допомоги, а не лікар первинного вони не можуть мати. Лікарні невідкладної допомоги, за законом зобов’язані ставитися до кожного пацієнта, що йде шляхом, незалежно від їх страхового статусу. Дійсно, люди з громадським страхуванням або без страхування взагалі було встановлено, що середня чекати не довше, ніж ті з приватними планами. Це призвело до більшої кількості людей глушить ER за незначні проблеми, які не за призначенням зазначених об’єктів.

Переповнених кімнатах ER піддати небезпеці людей, що страждають від істинних надзвичайних ситуацій. Лікарні роблять все можливе, щоб сортування пацієнтів і лікувати їх у порядку необхідності. Дослідження показало, що за останні десять років, час очікування для екстрених пацієнтів збільшився в середньому. У 2006 році під половини хворих у надзвичайних ситуаціях були помічені в терміни, рекомендується лікарями для кращих результатів (14 хвилин); цей показник впав майже на десять пунктів з 1997 року. Затримка може привести до більшої ймовірності ускладнень. Після виходу з ER, деякі з близько 50% важких хворих не бачив у часі може мати справу з побічними ефектами, які під’їжджають премій своїх планів медичного страхування », або навіть дати їм раніше існуючих умов, які роблять пошук будь-якої медичної страховки все складніше.

Потік Нетермінові пацієнтів також негативно вплинули на якість і швидкість обслуговування, що надається з тих невідкладних станах. Швидкість їх лікування Аналогічно знизилася. На жаль, такого напливу – співпадаючий з постійно зростаючим цінам ставок медичного страхування – виявилася боротьба за більшість американських лікарень, навіть з найкращими політики сортування. Люди з термінове, напів-строкові і Нетермінові умовах може чекати кілька годин на тому ж рядку. Очікування на такий довгий термін не просто викликає роздратування, то результати можуть бути шкідливими або навіть смертельними. Маючи людей з різними умовами в тому ж приміщенні протягом тривалого періоду часу може також призвести до певних захворювань моменту передачі від вкрай хворим з відносно здоровими. Оскільки більшість лікарень ER не призначені, щоб провести так багато людей, співробітники часто не в змозі карантину тих пацієнтів, які є найбільш хворим.

Як швидкої бути прийняті назад для людей, які найбільш їх потребує? Мета пропозиції конгресу реформи охорони здоров’я полягає у страхуванні до 96% населення США. Будемо сподіватися, що ці люди будуть мати можливість використовувати їх знову доступні плани медичного страхування, щоб побачити лікарів первинної ланки, коли вони спуститися з сезонним грипом або вивихнув кісточку і педіатр, коли в їхньої дитини є вушна інфекція, а не засмічуючи ER . Ті лікарі також надати їм профілактичної допомоги, що краще і дешевше в довгостроковій перспективі. Перша допомога рахунки коштують досить дорого, в той час як лікарні ЧН зобов’язані ставитися до людини, навіть якщо вони не в змозі платити, рахунки може піти на сотні або тисячі доларів – і деякі лікарні можуть наймати інкасаторів у спробі добиватися виплати. Терміново клініках, таких як Клініка хвилину і піклуватися клініки, сприятиме зменшенню навантаження на швидкій допомозі. Вони відносяться багато дрібні проблеми зі здоров’ям за фіксовану суму незалежно від страхового статусу, і часто відкриті пізніше кабінети лікарів.

Пункти невідкладної допомоги повинні були бути мережа безпеки для тих, хто у важкому становищі. Адже загальновідомо, що вони не в змозі заперечувати медичної допомоги, яка є яскравим винятком у Сполучених Штатах, де деякі вже існуючі умови можуть викликати когось, щоб мати права купити приватний план медичного страхування. Замість того, щоб у крайньому випадку, вони були скористалися всієї системи медичного страхування, пацієнтів і планів, так. Один з розхвалювали вигоди від реформи охорони здоров’я є те, що майже повністю застрахованої населення, яке буде служити, щоб зарезервувати ER для тих, хто найбільше потребує. Лі, що збудеться невідомо.