план медичного варіанти у Флориді

Купівля медичного страхування у Флориді не складний процес. Жителі мають доступ до широкого спектру планів і велика кількість страхових компаній, які допомогли їм купити план, який найбільше підходить для їх потреб.

Згідно Всесвітньої організації охорони здоров’я платить за нього, Флорида плани медичного страхування можна розділити на дві категорії – індивідуальні плани групи здоров’я і планів.
Індивідуальні плани медичного страхування є ті плани, які налаштовані у відповідності з потребами і вимогами однієї конкретної людини або сім’ї, в будь-якому випадку може бути. Тут вся премія виплачується однією особою, тобто особою або родиною.

Група медичного страхування Флорида ті плани, які зазвичай доступні на роботі. Це один розмір підходить всім здоров’я план є найдешевшим способом охоплення здоров’я. Частина премії виплачується роботодавцем в той час як інша частина виплачується працівникам. Група медичного плани йдуть з великою кількістю додаткових переваг. Також рідко роблять люди, які звертаються за страхової групи позбавлені відмовляють охоплення.

Медичне страхування у Флориді може також бути класифіковані на основі вид покриття вони пропонують. За гнучкості плану здоров’я, є два типи полісів медичного доступні у Флориді – відшкодування плани в галузі охорони здоров’я та керовані плани охорони здоров’я.

Відшкодування плани в галузі охорони здоров’я є традиційною формою отримання медичної страховки в США. Ці плани є найбільш гнучкими і немає ніяких обмежень щодо лікарів до консула. Тим не менш, вони є дорогими, а й потрібно платити авансом його медичні рахунки, а потім отримати його відшкодування від страховика. Відшкодування плани в галузі охорони здоров’я поступово втрачають блиск їх серед жителів Флориди.

Керовані плани в галузі охорони здоров’я у Флориді, з іншого боку, забезпечують обмежені, але первинної та профілактичної медичної послуги. Ідея полягає в лікуванні захворювання, перш ніж він перетворюється на велику медичну і фінансову загрозу.

Існують різні типи керованих медичного страхування у Флориді – підтримки здоров’я Організаційний план (ГМО), кращого постачальника організація (ППО) план і точок обслуговування (POS) план.

ОПЗ є найдешевшою формою отримання медичного страхування у Флориді. Він пропонує самий основний, первинної та профілактичної медичної допомоги. Тим не менш, тут існує обмежений мережа медики служби і один обов’язково повинен дотримуватися його, за винятком випадків крайньої необхідності. Крім того, потрібно порадитися з лікарем, перш ніж первинний він може звернутися до фахівця.

План РРО трохи дорожче, ніж ОПЗ, але пропонує більше гнучкості. План може коливатися в основному від того, щоб ОПЗ на відшкодування, залежно від необхідності кожного разу бенефіціаром він відвідує лікаря. Премії порівнянна з ОПЗ, але з-оплати буде більше заявник вирішує звернутися за межами мережі. Там також немає необхідності проконсультуватися з лікарем першої допомоги до звернення до фахівця.

Існують необмежені можливості в галузі медичного страхування Флориді. Мешканці мають оселитися на політику тільки після ретельного дослідження та ретельного порівняння.