планів медичного страхування, коштують дорожче, після реформи

Прихильники реформи охорони здоров’я стверджують, що розширення доступу американців до планів медичного страхування буде в кінцевому підсумку заощаджує гроші нації у довгостроковій перспективі. Хоча вони визнають необхідність майже трильйон доларів у витратах, більшість демократів у Конгресі вважають, що це призведе до економії в значній мірі завдяки збільшенню профілактичний догляд те, що НПВ здоров’ям проблеми в зародку, перш ніж вони стануть більш серйозними (і дорогих) . Початкові оцінки від бюджетне управління Конгресу з’явилися, щоб поповнити свої дивовижні обіцянки. Тим не менше, ці вимоги, можливо, було занадто добре, щоб бути правдою.

Департамент охорони здоров’я та соціальних служб недавно випустила доповідь, в якій говориться, що при ухваленні державних і приватних витрат до уваги, поточна пропозиції з реформи охорони здоров’я викличе витрати на медичне страхування планує рости протягом наступного десятиліття. В даний час медичні витрати становлять близько 15% ВВП: $ 2500 млрд у рік. Прихильники реформи обіцяють, що підвищена ефективність і відсутність мотиву прибутку буде стимулювати витрати на охорону здоров’я вниз. HHS дослідники порівняли, які обіцяють Medicare, спонсорованих урядом медичного страхування для тих, хто старше 65 років. Серед здоров’я цієї нації плани страхування, Medicare є найближчим паралельно запропонував (але тепер на задній план) суспільний вибір. Хоча частина вартості реформи встановлено бути оплачуватися за рахунок $ 493 млрд в порізи і зміни в Medicare, HHS виявив, що всякий раз, коли Конгрес значно скорочує фінансування програми протягом одного року, принаймні її частина зазвичай відновлюється в Наступний бюджет. Тому вони радять, що такі скорочення не є стійкими.

Актуаріїв, що працюють в HSS надалі попередив, що в його нинішньому вигляді, реформа охорони здоров’я має потенціал, щоб загрожувати Medicare. Згідно з їх доповіді, скорочення служби, досить ймовірно. Республіканці побіг з висновками, заявивши, що вони підтримати свої претензії демократів під керівництвом реформи Medicare скорочення фінансування, в той час як підвищення премій планів медичного страхування. Вже політично ризикований план має потенціал, щоб згорнути за демократів після виходу цього звіту.

Ще однією проблемою щодо державних витратах оточує пропозицію про створення так званого Class Act. Така програма буде забезпечувати довгостроковий догляд планів медичного страхування для інвалідів та інших потребуючих. HSS виявив, що Закон про клас може бути фінансово руйнівною “страхування спіраль смерті” для федерального уряду: він буде залучати людей в більш слабке здоров’я, і ​​премії буде збільшуватися по мірі цикл повторюється. Цей сценарій також може бути проблемою для гарантованого питання-планів медичного страхування затверджені в рамках реформи, тому що головний законодавство забороняє медичні страхові компанії від відмовляти охоплення для людей з уже існуючими умовами або старше певного віку.

Існує дуже мало на шляху позитивною новиною для прихильників реформ в доповіді. Він робить виконати демократичні цілі зниження незастрахованих населення на 33 мільйони. Якщо закон буде прийнятий, 93% жителів країни будуть охоплені в рамках різних програм медичного страхування. Більше того, видні демократи, такі як Кріс Додд стверджують, що звіти показали, що програми будуть залишатися платоспроможними, принаймні 75 років.