планів медичного страхування для студентів

Медичне страхування є необхідністю сьогодні. Більшість навчальних закладів у США вимагають від студентів, які будуть розглянуті в охороні здоров’я. Дослідження показують, що майже тридцять відсотків студентів у США не мають медичного страхування, і попросити їх батьків за фінансову допомогу, коли її потребують. Ці студенти, швидше за все, відмовитися від своїх досліджень з фінансових причин, так як вони мають працювати, щоб погасити свої заборгованості медичних витрат.

Багато студентів вважають це важким покриття витрат на медичне страхування, тому що вона не з дешевих. Тим не менш, це вигідно для студента, щоб це медичне страхування.

Хоча є багато планів пропонують страхування здоров’я школярів, їх можна розділити на три основні типи: здоров’я батьків план догляду, коледжу план медичного страхування, а також комерційних план медичного страхування. Кожна з перелічених планів має свої переваги і недоліки.

У плані медичного догляду батьків, студент коледжу не можуть бути покриті, після певного віку. Якщо це так, додаткове освітлення називається COBRA повинна бути отримана, яке не обов’язково дешевше, ніж придбання інший план в цілому. Крім того, він може бути попередньою умовою, що студент повинен мати принаймні, число “х” годин коледжу кредит, щоб претендувати на освітлення.

Коледж плану може запропонувати охоплення через ОПЗ (Організація медичного забезпечення) або РРО (Організація бажаних постачальників). Ці плани групи і в цілому дешевше, ніж комерційні плани в галузі охорони здоров’я. Тим не менш, покриття запропонована може бути обмежене. Інші варіанти повинні бути вивчені для покриття, що є більш всеосяжним. Коледжу план переважніше, коли є “на території кампуса” лікарню. Більшість коледжів планує охопити всі аварії або витрати охорони здоров’я, за умови, що студент продовжує бути зареєстровані в коледжі для певної тривалості.

Багато компаній продають комерційне медичне страхування. Умови можуть значно відрізнятися, а значить, було б дуже важливо придбати план, які пропонують об’єкти, які можна знайти підходяще. Найкраще було б скласти список з особливостей, які є важливими, а потім отримати деталі для різних планів від різних компаній, і порівняти їх вирішити, який план є кращою.

У комерційному плані здоров’я, є тимчасові медичного страхування студент, який призначений для студентів далеко від дому. Це може бути взятий протягом періодів тридцять днів до шести або дванадцяти місяців. Відповідно з тимчасовим планом, студент може знайти лікаря або лікарні за своїм вибором, беручи відшкодування план. Крім того, він чи вона може зайняти плану організованого догляду, що дозволяє вибір лікарів і лікарень, які знаходяться в мережі плану. Managed Care плану має нижчі премії, ніж відшкодування план.

У більшості штатів у США мають законодавчі положення, які вимагають обов’язкового медичного страхування для іноземних студентів, а також встановити мінімальну суму, яка повинна бути доступна для екстреної евакуації та медичної допомоги та репатріації останків, якщо потрібно. Міжнародна студентська медична страховка коштує приблизно шість-сім сотень доларів на рік.

Зважаючи надзвичайних ситуацій, що потребують медичної допомоги, це вкрай важливо для студентів, які підпадатимуть під медичного страхування. Це є необхідною умовою для реєстрації в більшості навчальних закладів у США. У багатьох держав є закони, які роблять його обов’язковим для іноземних студентів, які будуть охоплені медичного страхування.