плануєте відпустку; першої необхідності (частина 1)

Для середнього сімейного відпочинку охоплює поїздку в одну з європейських країн, або аналогічні,
Підготовка не надто складно, але як і раніше необхідні. Для тих, хто їде далі поле, може бути набагато більше, щоб розглянути.

Картину, якщо хочете, щоб свято популярний британський туристичний таких як Лансароте (один з Канарських островів). У більшості курортів на цьому острові, ви повинні знайти все, що потрібно під рукою, оскільки вони дуже туристичних орієнтовані. Підготовка до цього свята не повинна бути занадто складною, хоча є ще кілька пунктів, які слід розглядати як суттєвий.

Передусім і найважливіше, переконайтеся, що у вас є європейської картки медичного (замінює E111 формі), які можуть бути застосовані для через ваш місцевий поштамт. Це гарантує, що, якби ви потрапили в аварію початковій термінове лікування будуть покриті (у більшості країн). На додаток до цього ви повинні шукати всеосяжний страховий поліс. Це покриє вас за випадки такі, як крадіжки (з точки зору предмети, грошові кошти та багажу), анулювання, травм і багатьох інших різних можливостей. Щось ви повинні бути інформовані про те необхідність подачі в поліцію, якщо ви стали жертвою крадіжки. Якщо у вас немає файлу звіту протягом перших 24-48 годин (в залежності, як правило, колишніх), ви не зможете вимагати.

Після цього короткого налякати ми будемо продовжувати в аналогічному ключі говорити про святкові грошей.
Головне, щоб розглянути ось те, що формує це повинно входите Ви ніколи не повинні мати всю відпустку провести у грошовій формі. Це більш розумно, для інтересів безпеки, щоб мати суму, що залишилася завантажується на новій породи платити, як ви йдете валюти карт. Це в основному візи Connect карт із чипом і пін-код, який може бути з передвстановленою кредит для використання. Блискуча ідея, як ніби вони були вкрадені вони настільки ж безпечні, як кредитною / дебетової картки. Більшість компаній, що пропонують цю послугу також буде мати місце в дублікат карти безпеки, щоб другої карти, яка буде захована десь у випадку крадіжки першого. Як згадувалося вище, відпускні також, швидше за все, бути покриті на вашій страховий поліс свято.

Іншою важливою частиною комплекту ви повинні взяти з собою це аптечка. Це може бути безцінною і легко постачити себе предмети першої необхідності, такі як: лоперамід (проти діареї препарат), антигістамінні препарати (у разі укусу комахи / колючі висип тепла), болезаспокійливі засоби (наприклад, парацетамол), засіб від похмілля, антисептичним серветки / рідина, пластирі, вата, пом’якшувальний крем, диспепсія кошти, термометр, перша допомога ножиці і все інше ви можете думати про (оцет може бути особливо корисно для нейтралізації укусів медузи).

Щоб увійти в тему, яка завжди легко розглянуті і повторюватися в Статті, подібні до цієї, не забувайте сонцезахисний крем. Це можливо, одним з найважливіших пунктів, щоб взяти і те, що не може бути переоцінена. Ви, швидше за все, вже знаєте, що сонце в цей найсильніший між годин 11 ранку і 3 вечора. Важливо застосовувати принаймні в 15 сонцезахисний крем / блоку і повторно цьому кожні 2 години і після купання (навіть якщо продукт припускає, що це водонепроникний) Маленькі діти повинні перебувати під прямими променями сонця, якщо це можливо, і в разі необхідності покриті. НД блоку фактором 50 + має сенс, якщо маленькі діти піддаються впливу сонця.

Див частина 2 для отримання інформації про подорожуючих далі полі.