планують отримати крайності весняний час погоду

Весна це час для екстремальних погодних умов, включаючи торнадо і повені. Впливає на обидва ваші будинки і бізнесу можуть бути руйнівними. Зараз саме час для планування несподіваним.

Інститут бізнесу та Безпека житла (IBHS) намітив основні кроки, щоб допомогти жителям і власникам бізнесу працювати в напрямку відновлення.

Захистіть себе. Завжди будьте уважні при введенні пошкодженої будівлі. Якщо є серйозні структурні пошкодження, зверніться до місцевих чиновників перед входом. Повідомити збитих ліній електропередач або витоку газу чиновникам негайно. Тримайте електрику відключено, якщо будівля було затоплено. Намагайтеся, щоб діти і домашні тварини від уламків, щоб уникнути травм.

Захистіть вашу власність. Вживати розумних заходів для захисту вашого майна від подальшого пошкодження. Це може означати, посадки до вікна та утилізації неушкоджені деталі. Це гарна ідея, щоб зробити копії всіх важливих документів (у тому числі копію страхового поліса) у коробці вогнетривкої та водонепроникного тому вони легко доступні, і від гріха подалі в разі інциденту. Ваша страхова компанія може сказати вам, що вони будуть платити за відносно захисту.

Повідомити про втрату якомога швидше. Зв’яжіться з вашим страхового агента або страховика, як тільки ви можете. Надати загальний опис пошкоджень і ваш номер поліса зручно, якщо це можливо. Запишіть ім’я регулювальника, номер телефону та графік роботи, як тільки вони у вас є. Якщо у вас є питання або сумніви, зверніться до вашого страховому агенту для отримання допомоги.

Підготуйте список. Тримайте пошкоджені деталі або частини з них, поки вимога регулятора не відвідував, а також розглянути фотографування або відеозйомку шкоди для документування претензії. Підготуйте список пошкодженого або втраченого майна для вашого регулятора.

Зберігайте чеки. Якщо вам потрібно, щоб перемістити, вести облік і квитанції за всі додаткові витрати. Страхові компанії можуть попросити надходжень в заміні виходи получки. Не турбуйтеся, якщо у вас є, щоб тимчасово вивести, більшість страхових полісів покриття аварійних життя.

Повернутися форми претензій. Після вашої страхової компанії був повідомлений про вашу претензії, він повинен вислати Вам необхідні форми претензії протягом певної кількості днів (період часу залежить від держави). Заповнити та повернути форми якомога швидше. Якщо ви не розумієте процес, не забудьте поставити запитання та записати пояснення. Ваш агент може допомогти вам.

Очищення. При запуску процесу очищення, будьте обережні і використовуйте захисні окуляри і рукавички, якщо available.Keep стежте для битого скла та інші гострі предмети, які можуть бути небезпечними. Завжди бути в курсі вашого оточення. Носити захисні маски в тих областях, які можуть мати форму, пилу та інших забруднень. Настроювачі можуть сказати власники бізнесу, щоб найняти професійного прибирання.

Побудувати більш міцні в наступний раз. Коли ви будете готові, щоб почати ремонт або відновлення, робота з підрядником, щоб зробити нову структуру стійких до стихійних лих. Поговоріть з вашим агентом сьогодні про вашу домовласника або політики страховий бізнес, щоб переконатися, що у вас достатньо покриття для ваших потреб до початку стихійного лиха.

Ця інформація була взята з публікацій IBHS “ви можете йти додому знову” і “Повернення до справи.”