планування нерухомості

Як ми всі знаємо, страхування життя є дуже важливим і ефективним інструментом для мінімізації ризиків і забезпечення вашої сім’ї необхідну фінансову владу в особливих обставинах. І з усіх речей, страхування життя відіграє дуже важливу роль у плануванні родовий маєток, як це може вплинути на це двома різними способами.

Аналізуючи своє життя страхові потреби

Найбільш поширені зв’язки між страхуванням життя і майнового планування, ймовірно, фактична потреба в ньому. Страхування життя може забезпечити вашу сім’ю з метою заміни доходу або інші невідкладні витрати, які можуть вплинути на виплату іпотечного кредиту або навіть деякі з ваших важливих активів. Вона також забезпечує емоційний комфорт і душевний спокій, що дає Вам і Вашій родині довіри і безпеки ні на що. І тому подібні речі, які дійсно важливі в ці дні.

Аналіз практичного застосування страхування життя

Другий аспект страхування життя в нерухомості планування часто упускається з виду, але тим не менш, так само важливо, як і перший. Страхування життя може бути використаний для забезпечення додатковим важелем активами та безпеки, що особливо корисно, якщо у вас є невирішені іпотечного кредиту на вашу власність. Наприклад, у випадках, коли ІРА або 401k не потрібно для фінансування вашого пенсійного плану, який ви можете використовувати їх для інвестування в поліс страхування життя. І якщо політика належить безвідкличний траст зі страхування життя, то грошові кошти будуть передані у вашу сім’ю без урахування прибуткового та майнового податків. Навпаки, збереження Ваших коштів в ІРА або 401k не звільнить вас від зазначених податків, і це буде вивезти багато грошей з ваших коштів, коли це необхідно.

Однак, не поспішайте з покупкою дешевого страхування життя тільки для забезпечення вашого майнового планування. Це питання об’єднання ваших реальних потреб страхування з додатковими вимогами до безпеки, а не просто інструментом для забезпечення вашої родини з визначеною виплатою іпотеки. Ваші потреби страхування життя повинні бути виконані без будь-яких компромісів, в першу чергу, а потім ви повинні думати про нерухомість планування застосування вашої політики. Чи не жертвуйте дійсно важливі переваги тільки, щоб отримати додаткову безпеку з політикою, як це буде коштувати вам дуже багато грошей і нічого не дають натомість.

Якщо ви хочете, щоб отримати політику, яка буде виконувати всі необхідні вигоди для вас і вашої родини це завжди краще проконсультуватися з консультантом страхування або експерта в першу чергу. Це може бути ваш страхового агента або незалежного експерта, який зможе викласти ваші вимоги і знайти політику, яка задовольнить всі ваші потреби. Якщо вам потрібні дешеві страхування життя, буде певний набір можливостей і вигод, а також цілий інший набір можливостей і вигод для тих, хто може керувати, щоб витратити більше грошей на страхування життя. Це завжди більш ефективні і набагато простіше в плані і адаптувати новий страховий поліс, а не змінювати політику, яку вже придбали. Так що, якщо вам потрібно щось особливе від страхової компанії визначити свої потреби негайно, або вам доведеться нелегко пристосовуючись покриття для ваших потреб згодом.