планування довго страхування по догляду термін

Ми зробили покупки для довгострокового страхування турботи, як покупка небудь ще – наприклад, чашку кави. Ви самі вирішуєте, розмір кави ви хочете. Ви вже знаєте, скільки ви отримуєте за те, що ви витрачаєте. З довгостроковими страхування допомоги, ви вибираєте кількість охоплення засновані головним чином на максимальний час життя.

Засновуючи покриття на dollare суму, а не період часу (тобто, за два роки, три роки, 5 років), ви знаєте точну суму в доларах доступні для вас.

Ваші довгострокові ціни догляд може змінюватися з дня на день. Саме тому вона може має сенс мати щомісячний кількість користі, ніж rahter кожним днем ​​вигода, щоб дати вам більше гнучкості в управлінні вашої допомоги.

Ваше щомісячну допомогу являє собою суму грошей, яку ви повинні покрити ваші довгострокові потреби у догляді на місяць до місяця основі. З певної політики, наприклад, при виборі $ 4000 щомісячної допомоги і витратити $ 130 на 1-й день і $ 200 на інший день, це нормально. З покриттям, яке встановлює день за межі день вигода, якщо вам пощастило вибрати $ 130 кожен день Макс і тягне за собою довгострокові рахунок догляду за $ 200 на день, ви буде нести відповідальність за $ 70 зі своєї кишені. Таким чином, ви повинні використовувати вашу місяць до місяця на користь методу, який працює на вас. І врахувати, що в той час як ви отримуєте щомісячну допомогу, ви не зобов’язані платити премію.

Ріг у себе вдома

Ви хочете, щоб залишитися вдома. Ви хочете зберегти ваше життя, як близькі до регулярних, наскільки це можливо. Ви хочете жити в кращій ступеня незалежності. Тим не менш, ви не повинні покладатися на вашу сім’ю або друзів для надання допомоги в підтримці вашого способу життя. Або, якщо на те пішло, фінансування вашого лікування.

Переваги страхування для довгострокового догляду дозволяє вам залишатися вдома, коли кожен день заходу рости, щоб бути занадто важко впоратися самостійно. Від купання в гардеробну до їжі, страхування довгострокового догляду покриває необхідні інструменти того, обраний Головна Охорона здоров’я агентства, ліцензований незалежний постачальник або догляду дорослих денний центр.

Жити так, як самостійно, як ви можете, ви можете використовувати ваш довгостроковий догляд страховий поліс для:

Caregiver Навчання: Навчання для неофіційної вихователь, зіставний з членом сім’ї або хороший друг, забезпечити піклується про вас у вашому домі

Головна Модифікації: Деякі праці, обладнання або матеріалів про внесення змін у свій власний будинок, який може допомогти вам проживати в будинку

Медичне обладнання тривалого користування: певним запропонованим медичним обладнанням, щоб допомогти у підвищенні вашої майстерності залишатися незалежним

Тимчасовий догляд: Короткострокова допомогу для основного опікуна, той, хто піклується про вас у себе вдома на регулярній основі, так що він або вона може зробити перерву. Перший вихователь може бути членом іншої сім’ї або хорошими.

Хоспіс: догляд вам знадобиться, якщо ви бути невиліковно, чи є Ви залишитися в у вашому будинку, в установі хоспісі, допомога життя об’єкта або в будинку престарілих

Те, що добре для вашої ситуації? Тільки ви можете знати, що це найкраще рішення для Вас і Вашої унікальної ситуації. Страхове покриття для довгострокового догляду страхових полісів мають вбудовану функцію, яка може дати гроші на місяць до місяця основі – як правило, на цілих 40 відсотків Вашого щомісячної допомоги максимум – про оплату послуг, ви можете, в тому числі по догляду друг. А також вам не потрібно вести список своїх витрат, так що вам не доведеться зберігати чеки.

Як тільки ви маєте право на пільги і мати план відходу на місці, ви можете вибрати для отримання грошової допомоги замість відшкодування пільг. Тим не менше, для тих, хто вирішить, що ви хотіли б отримати відшкодування вигоди в пізніший час, ви могли б. Ви не замкнені в, так що ви можете вільно змінити як ваші бажання відрізняються.

Робота з питаннями довгострокового догляду може бути неприємним для сім’ї. , Надаючи вам велику гнучкість у захисті ваших витрат, ви отримуєте управління і полегшити навантаження на всіх.

зовсім інший тип зворотного відліку

Більшість довгострокових страхових полісів догляду вимагають, щоб ви просто почекати певну кількість часу – період ліквідації – перед початком переваги, проте шлях цей період вважається дійсно може змінити ситуацію.

Наприклад, скажімо, у вас вибору політики з довгострокового догляду страхового покриття провайдера, який вимагає від вас отримати довгострокові послуги з догляду (і нести витрати) протягом 30 днів, перш ніж ви, можливо, може отримувати допомогу.

На даний момент, ви отримуєте догляд три рази на тиждень. Це означає, що вам доведеться платити з власної кишені за близько 10 тижнів, перш ніж зустрітися тридцять вашого денного періоду очікування.

Коли ви вибрали страхове покриття для довгострокового відходу з альтернативної компанії, ви почали отримувати допомогу після трохи більше чотирьох тижнів (тридцять днів). Деякі страхові поліси вважайте кожен день ви можете бути хронічно хворим, починаючи з дня вас з’явиться право на отримання допомоги, до ваших періоду очікування. Ви не повинні були б отримати обслуговування і нести витрати на “зворотний відлік”, щоб почати.

У вас навіть є вибір, щоб купити додатковий охоплення вершника, який видаляє період очікування для більшості з переваг, які дозволять Вам залишатися на у вашому будинку, так що ви можете почати отримувати ваші страхові виплати негайно.

два напрямки стратегію

Ми пропонуємо парам можливість пожинати плоди життя, яку вони побудували один з одним. Пари можуть отримати тридцять відсотків низької вартості, якщо кожен з партнерів (партнера включає в себе юридично визнали внутрішнім компаньйоном) видається політика, а 15% знижки просто за те, що дружина. Крім того, ви і ваш чоловік повинні придбати додаткове покриття, яке забезпечує додаткову пулу грошових одно кожен з ваших страхових полісів (охоплення повинні бути ідентичні) у разі, якщо хтось із вас виснажує ваші довгострокові допомоги по догляду.

Більшість планів дозволить вам підключитися до мережі вашого чоловіка, однак ви будете знизити кількість переваг вона чи він пішов. З Омі довгостроковий догляд страхових полісів охоплення, вам не доведеться зіткнутися з дилемою зняття готівки поза зоною вашого чоловіка, якщо вам трапиться вичерпали свої життя максимум.

Ви також можете мати вибір, щоб припинити платити внески в той час як ваш партнер, отримують допомоги. І ви вирішили не потрібно платити ваші премії в разі, якщо ваш чоловік помер після того, як з вас мав захист протягом десяти років і ніякі страхові виплати не були зроблені.

Позитивним фактором

Якщо з якої-небудь причини ви виявите, ваша політика не відповідає вашим бажанням, у вас є 30 днів, щоб повернути охоплення і отримати свої гроші назад. Це називається, як “вільний погляд” період і допомагає забезпечити вас вкрай задоволений вами LTC політики.

захисту інфляції

Більшість полісів довгострокового страхування пропонуємо Вам можливість мати вашу користь поліпшуватися з плином часу, щоб допомогти в ногу з інфляцією. З різноманітним вибором для захисту вашого переваги на тлі висхідного рахунок довгострокового догляду, ви можете вибрати те, що краще для вас, з урахуванням стадії життя і фінансового становища.