планування довгострокового догляду важливо в умовах сучасної економіки

Валютний професіонали розуміють, що Medicare не покриває довгостроковий догляд і що це поганий подарунок концепції активів, щоб претендувати на Medicaid або медичні (у Каліфорнії). Закон про скорочення дефіциту 2005 затягнуті лазівки, які дозволили людям передати активи своїм дітям, щоб вони могли отримувати Медікейд.

Самострахування для заможних приватних осіб справді вимогам, щоб стати вирішувати. Довгострокові фахівці вимагають догляду, щоб забезпечити належне інформацію для того, щоб клієнти могли прийняти обгрунтоване рішення про довгострокове догляді страхування. Дуже важливо для розрахунку фактичної вартості самострахування і спілкуйтеся його до клієнта.

Небезпечно ігнорувати інфляцію елементом при плануванні довгострокового догляду. Давайте з’являються на подружню пару в їх середині 50-х років з $ 2000000 ліквідних активів не такі, як їх основного місця проживання. При первісному погляд, пара вважає, що їх відповідальність буде за курсом сьогоднішнього дня. Середня денна ставка для престарілих будинок у Каліфорнії становить $ 210/day. Отже, тепер пара робить кілька швидких арифметичних і прибуває на щорічні витрати на $ 76 660 з можливістю 5-річної ціною $ 383,250.00.

Вони швидко укласти, що вони можуть легко дозволити собі застрахувати себе, коли вони оцінюють 5-річний вартістю $ 383 250, щоб їх $ 2000000 рідини чистої вартості. Проблема з цим полягає в тому, що пара не наблизиться до істинної ціною самострахування. Для цього вони повинні були б зробити нижче:

1.Adjust ціною в догляд за інфляцією

два. Розглянемо можливі податкові наслідки буде для кваліфікованих план розподілу або просування як актив, який високо оцінили, щоб компенсувати витрати на догляд з власної кишені.

три. Рахунок для інвестицій втратив шанси на гроші, які були витрачені самострахування протягом п’яти років вони платять за обслуговування.

Тепер, давайте з’являються в реальній вартості медичної допомоги за допомогою пари, що живуть ще на 30 років. Це може бути приблизний час одного з них, можливо, буде потрібно тривалий догляд. Сьогодні рахунок у розмірі $ 210 на добу може розвинутися до більш ніж $ 900 на добу через 30 років в ці дні. Помножити над п’ятирічним догляду випадку, це призведе до марнотратний рахунок $ 1,66 млн., що значно більше, ніж клієнти чекали вже.

Крім того, якщо високий чистий дійсно варто індивідууми володіють поєднанні державних і федеральних граничні податкові кронштейн з трохи більше 37%, може понести додаткові податкові зобов’язання у розмірі $ 610 000, якщо вони беруть чималі дистрибутиви від своїх кваліфікованих плани виходу на пенсію, щоб покрити ціну догляд . Інтегральні розподілу може перевищити $ 2270000, щоб покрити цю турботу нагоди. Якщо довгостроковий догляд випадок був тільки 1 чоловік і другої дружини жили на додаткові п’ять років після смерті першого чоловіка, другий чоловік втратив використання з $ 2270000, який проводився догляд за першу дружину.

Так у чому ж ціною, щоб застрахувати цей ризик? Яка ціна покупки довгостроковий догляд страховий поліс в якості інструменту хеджування проти ризик необхідності довгострокового догляду? Якщо пара знаходиться в доброму здоров’ї, вони можуть бути в змозі купити державного партнерства довгостроковий догляд страховий поліс з $ 210 кожен день вигода, п’ятирічна перевага періоду та 5% захисту з’єднання інфляції за стандартна ставка річна премія приблизно 2200/year $ на кожну людину. Пара буде виплатити в загальній складності $ 132 000 більше, ніж 30 років, щоб застрахувати себе від $ 2270000 в довгострокових витрат на лікування.

Для того щоб стати повністю чесним і справедливим, ви можете навіть враховувати втрачені інвестиції шанси на премію. Якщо припустити, що після сплати податків прибутковість 4%, вони втратили б додаткові $ 124000 повернення інвестицій, в результаті чого реальна вартість життя покупки довгострокових покриттів догляд страхування до $ 256 000 при оплаті протягом 30 років.

Так що, коли найзаможніші люди розуміють справжню вартість їх варіанти, вони бачать, що довгостроковий догляд страхування є дуже рентабельним стратегію хеджування. Це важливо для людини знати впливу монетарної довгострокового догляду нагоди призводить до їх виходу на пенсію. Тобто, коли ви бачите фактичне значення довгострокової політики догляду страхування.