планування виходу на пенсію та довгострокового догляду

Пенсійне планування не про те, щоб звести кінці з кінцями, йдеться про підготовку ваших ресурсів і витрачати гроші з розумом, щоб зберегти незалежність під час вашого золоті роки. Найбільше занепокоєння, коли справа доходить до пенсійного планування довгострокового догляду. Довгостроковий догляд пропонує широкий спектр послуг від особистого до медичної допомоги для літніх людей та людей з обмеженими можливостями.

Департамент охорони здоров’я та соціальних служб США оголосило, що 40 відсотків американців у віці 65 років і старше мають велику ймовірність перебування в будинку престарілих в майбутньому. Медичне страхування Америці планів показало, що 55 відсотків американців старше 85 і серйозної шкоди, безумовно, потрібно тривале лікування. Більшість з цих літніх людей з довгими догляді термін воліють отримувати допомогу, не виходячи з власного будинку, і дуже небагато старійшини хочете ввести будинках престарілих або інших об’єктів.

Що роблять американці скептично ставляться довгострокового планування догляду термін непомірні довгострокові витрати на обслуговування державних, які могли б майже змивати їх пенсійних накопичень і ресурсів. Ця вартість піднімається щороку відповідно до темпів інфляції. У 2006 році річна ставка для окремої кімнати в будинках престарілих обходиться в $ 75 190, що на 7,3 відсотка зростання з 2004 року і піднявся до $ 85 585 або $ 219 в день в 2010 році відповідно до Met Життя зрілого ринку інституті. Тим часом, за сприяння життя були щорічні витрати на $ 35 616 у 2006 році, або на 17,6 відсотка більше порівняно з 200 439, а $ 39 516 щорічних витрат у 2010 році. Ці ставки виключити особливу турботу про хворих деменцією.

Крім того, страхування життя і здоров’я не покривають довгострокові послуги з догляду, щоб люди відчувають тиск дорожчає LTC страхування. Медичне страхування не обов’язково оплатити послуги для особистих і кваліфікованої медичної допомоги, і часто дає короткий термін покриття. Довгострокове страхування по догляду, в іншому випадку, розроблений, щоб допомогти людям купувати або медичних або немедичних послуг і для підтримки їх гідне життя, незважаючи на когнітивних порушень або інвалідності.

Недолік у стабільних програм охорони здоров’я воно посилює проблеми довго термін догляду в країні. Medicare і Medicaid вводити людей в оману, що обидві програми використовуються, щоб заплатити за послуги ЮТК безкоштовно або за значно нижчими ставками. Два, в іншому випадку, призначені для забезпечення підтримки бідних американців, але допомога, як правило короткі й обмежені. Наприклад, Medicare оплачуватиме медичні витрати, якщо ви зламали ногу або руку, але вона виключає особистої гігієни, такі як купання, їжа, і гардеробна, які зазвичай необхідні літнім і інвалідам. Medicare буде платити за дуже обмежений час, як правило, 20 днів, але може бути розширена за рахунок доповнення Medicare. Medicaid кваліфікується тих, хто заробляє нижче рівня бідності або незаможним. Бенефіціари повинні бути менше, ніж $ 2000 в загальному обсязі активів, щоб претендувати на переваги, так що якщо ви заробляєте більше, ніж потрібно максимальне значення, ви повинні вичерпати Ваші активи, перш ніж відбіркових на отримання посібників. Середнім рівнем доходу і високим рівнем доходу, не рекомендується застосовувати на Медікейд тому що вони будуть змушені здати свої активи і доходи.