планування виходу на пенсію для ділових людей

Більшість людей, які починають свій бізнес хочемо визначити стратегії виходу. Ніхто не має наміру працювати до останніх днів, перш ніж вони помруть. Навіть якщо вони хочуть піти на щось тривале, щоб передати своїм дітям, повинен наступити момент, коли вони виходять на пенсію, поставити свої ноги і користуватися кілька років миру. У більшості опитувань знайти близько двох третин усіх бізнес власники сподіваються вийти на пенсію протягом найближчих десяти років. Щоб зробити це практичне потрібно суміш фінансового планування та пенсійні заощадження. З економікою в серйозні неприємності, практичний підхід краще, моніторинг як бізнес виконує і чи буде поточні фінансові механізми повинні бути змінені. Проблема полягає в тому, щоб отримати огляд. В одній кімнаті, у вас є бухгалтери, дивлячись на те, як бізнес виконує. В іншому, у вас є фінансові консультанти дивлячись на особисту ситуацію інвестицій, а потім Є страхових брокерів, агентів і компаній. Якщо ніхто з них не працюють разом, рада є невиправданою і планування не зустрінете своїх цілей.

Отже, що ж власник бізнесу потрібно, щоб отримати душевний спокій? Перший крок полягає у забезпеченні особистої активи захищені. Якщо бізнес не включений, все одно доведеться, щоб бути особистої страхового захисту відповідальності на місці. Таким чином, якщо щось піде не так, це не вплине на сім’ю. Деякі реструктуризації також може бути необхідно, переміщення будь-яких інвестицій і активів з бізнесу холдингу і переконавшись, що будь-які позики, надані членам сім’ї платять до загального кредиторів. Якщо станеться найгірше і або бізнес не вдасться або власник отримує травму або захворіє, то це означатиме, безробіття. Знову ж, деякі положення, спрямовані проти цієї можливості є бажаним. Дивлячись на рецесії, що насувається, зберігаючи готівкові тече краще. Це означає, що збереження податкових зобов’язань до мінімуму і платити в розстрочку. Це дозволяє зберегти платежі впадають у пенсійні плани заощаджень, який дає вам списання. Дивлячись на всіх членів сім’ї та їх потреби завершує картину. За бізнес, який завжди буде ризиковано, всі інші інвестиції повинні бути безпечними і консервативні, переконавшись, що планування наступності на місці, щоб передати управлінські функції закінчується, коли вихід на пенсію є можливим.

Щоб усе це реальна залежить від цілого ряду різних страхового бізнесу. Тому що бізнес є найбільшим активом сім’ї, він повинен бути повністю захищений. Життя власники повинні бути захищені термін страхування наступності цілей, а все, що можна зробити, щоб бізнес був успішним, повинно бути зроблено. Виживання через рецесію недостатньо. Якщо власники хочуть вийти на пенсію через десять років, бізнес повинен бути готовий передати в сім’ю або продати на відкритому ринку. У всьому цьому, пам’ятайте планування повинні бути повністю скоординовані, приймаючи інтересах кожного до уваги. Ведення оцінки страхового бізнесу на сьогоднішній день, необхідно забезпечити узгоджені виплати проводяться швидко повинні бути зроблені претензії. Маючи все це на місці, вихід на пенсію тільки через кілька років.