плани Medicare додаткове є деякі стандартні правила для наслідування

Початкові плани Medicare бенефіціарів є для вашого майбутнього і для вашого здоров’я мети. Ці плани обіцяю вам поліпшення здоров’я і, отже, життя, і це з мінімальними витратами. Це дає вам напруженості вільного життя після 60. Але якщо ви хочете, щоб взяти більше користі для вашого будинку, то це було б краще мати Medicare і Medicare додаткового обох. Саме тому, що Medicare доповненню планів є додатковими поліси страхування здоров’я, які необхідні, щоб подолати розрив між оригінальною політики Medicare охоплення і загальної медичної кредиторської заборгованості. Original Medicare завжди залишає після себе деякі прогалини і залишає одержувачу платити за це зі своєї кишені. І коли не раз приходять, ми не молимося за час ніколи не приходить, але якщо прийде час, то ми знайдемо, що це велика проблема, і Вам важко вирішити проблему. І саме це завжди краще мати Medicare додаткових планів або Медігеп плани, в яких ім’я це відомо краще. Ці два комбінованих вирішить вашу проблему, і ви отримаєте максимальний прибуток і вигоду.

Але ви повинні завжди пам’ятати, що ви повинні мати оригінал поліса Medicare до вступу для Медігеп плану. Необхідно, щоб у вас є Medicare початковий план, а потім є план Medicare додаткового. Медігеп план не є незалежним у початковий план Medicare. Це не може бути проданий окремо. Навіть якщо ви перейдіть на будь-який інший план, як план Medicare Advantage від оригіналу Medicare то і ви не зможете використовувати переваги Medicare доповненню планів. Так що краще спочатку подивитися на умови і потім піти на Медігеп політики. Але якщо у вас вже є Medicare початковий план, то це дуже легко записатися на це без будь-яких проблем. Так що первинний критерій включення.

Є дванадцять додаткових стандартизованих Medicare плани і ці плани продаються і повністю у веденні приватних страхових компаній. Medicare доповненню планів спочатку був стандартизований в 1992 році. І з тих пір Medicare доповненню планів було в першу чергу було те ж саме. З 1992 року там було дванадцять стандартних Medicare доповненню планів через L. Але зараз ситуація змінюватиметься і два нових планів M і N будуть введені пізніше 1 червня 2010 року. Слід пам’ятати, що, хоча ці політики продаються і управляється повністю приватними медичними страховими компаніями, але все ще є деякі основні правила, які ці компанії зобов’язані дотримуватися. Кожен план названий на честь англійського алфавітів пропонує різні види переваги, але всі приватні компанії пропонують ці Медігеп політики повинні визначити свої політику відповідно до однієї конкретної норми, і це як, наприклад, план Б повинен запропонувати переваги, які будуть відповідати всі інші Medigap компаній План планом B і її основні переваги. І це його правило. Але разом з тим слід також пам’ятати, що ставки страхових внесків для цієї політики може варіюватися від компанії до компанії.