плани стоматологічного страхування … вибрати правильний вибір для вашої ситуації

Плани стоматологічного страхування оплатити витрати, пов’язані з стоматологічну допомогу. Вони платять частина зарядів від стоматологів, ортодонтів, лікарень та інших постачальників стоматологічної допомоги. Через це покриття, непередбачені стоматологічні витрати завадить надмірних бюджетних труднощів.
Більше 50% людей в США не поширюється на будь-яку стоматологічну страховку планів відповідно до Американської стоматологічної асоціації (ADA). Ті, хто мають стоматологічної страховки часто отримують це через свого роботодавця, як частина їх плану медичного страхування. Ви повинні розглянути сумісної програми, щоб заповнити прогалини між двома планами залежно від того, що вид медичного страхування у вас є. Роблячи це, ви будете отримувати профілактичну стоматологічну допомогу, а також перевага в економії грошей.
Тим не менш, багато лікарі вважають це неприємно брати участь у плани стоматологічного страхування. Це тому, що це взагалі означає менше платити за додаткову роботу (особливо документів). Важливо не надто застрахувати ні при застрахувати тому важливо, щоб оцінити вашу ситуацію при купівлі адекватного охоплення. Крім того, страхові плани мають обмеження, наприклад, вже існуючими умовами і щорічних платежів максимально.
Найбільш поширеними видами плани стоматологічного страхування або Організація бажаних постачальників (РРО) або стоматологічної організації з підтримки здоров’я (DHMO). Обидва типи вважаються керованої медичної допомоги, і кожен план стоматологічного страхування має свої переваги і недоліки.
Стоматологи, що беруть участь в планах PPO уклали свої гонорари з керуючою компанією, і надавати свої послуги відповідно до плану, але це зазвичай не поширюється на всі збори. Різниця між тим, що стоматолог звинувачень і те, що стоматологічну страховку плани охоплюють те, що називають “доплати”. Там також може бути максимальної суми вони платитимуть на рік.
Плани стоматологічного страхування, де ви стоматологів є частиною РРО та що ваш роботодавець платить щомісячні премії є надзвичайно привабливими.
На підставі медичного ОПЗ, DHMOs пропонують інші плани стоматологічного страхування. Надійшов пацієнт може піти в будь стоматолог вони вибирають в цій програмі. Тим не менш, стоматологи можуть в кінцевому підсумку того, щоб надавати послуги на рівні “нижче собівартості” ставки, а не бути в змозі витрачати стільки часу, з кожною людиною в якості РРО може запропонувати. У DHMO, обсяг має більше значення, ніж якість, і так стоматологи часто змушені витрачати менше часу зі своїми пацієнтами. Хоча пацієнт буде видно і лікування, відносини з дантистом не розвинений через відсутність часу. DHMO, певно, не один з планів стоматологічного страхування, який ви хочете вибрати, якщо ви хочете, щоб ваш стоматолог, щоб провести час з вами.
нестрахових стоматологічних плани … Альтернативою плани стоматологічного страхування
У цих типах планів, зазвичай званий зниженою Плата за послуги або знижки плани, які беруть участь стоматологічних послуг надають допомогу за пільговим тарифом з планом абонентів. Ці типи планів почалося на початку 1990-х, і вони пропонують переваги, такі як підтяжки, пломби, іспити, і звичайні чистки в обмін на знижену плату для своїх членів. Користувачі можуть розраховувати на отримання знижки від 30 до 35% від роздрібної ціни.
Відмінність від традиційних відшкодування основі і стоматологічну страховку, цим знижкою стоматологічні плани не мають річних лімітів, немає обмеження по здоров’ю і по суті ніяких документів. Для того, щоб отримати ці знижки на стоматологічні послуги, члени платити щомісячну або щорічну плату. Ці плани стоматологічного нададуть прайс-лист на будь-який веб-сайт або в їх членства матеріали таким чином, щоб споживачі знали, що вони отримують економію, що їм було обіцяно.
Для того, щоб заощадити гроші, ця знижка план дасть вам список стоматологів, які погодилися стягувати зі знижкою, скажімо, $ 700 за корону, у порівнянні з нормальним $ 850.
Знижки стоматологічні плани налаштовані для груп, сімей і приватних осіб, які хочуть, щоб заощадити гроші для їх стоматологічної допомоги. Стоматологічних послуг, що беруть участь в цих планах погодилися прийняти пільговою ціною в якості оплати-в-повній за послуги, надані для учасників плану. Загалом, плани активні протягом п’яти робочих днів, а іноді і в той же робочий день.
Ви повинні бути дуже обережні, якщо у вас немає планів стоматологічного страхування, а також знижка стоматологічного плану, тому що ви можете в кінцевому підсумку через великих грошей провайдерам. Наприклад, знижка 25% застосовується до $ 2000 стоматологічних законопроект все одно залишить чоловік з $ 1500 відповідальності. Крім того, ви повинні бути готові оплатити всю зубну рахунку на місці, тому що оплата повинна бути проведена при стоматологічних робота буде завершена.
Перед покупкою знижка стоматологічного плану
Ви повинні знати відповіді на всі питання, наведені нижче, перш ніж купити будь-який вид стоматологічної страховки, будь ви вибираєте нестрахових знижка план або є одним з багатьох традиційних відшкодування на основі планів стоматологічного страхування.
*** Запросити список що беруть участь постачальників в свою поштову або код
*** Зв’язатися з будь-яким провайдерам, які ви плануєте побачити, щоб підтвердити, що вони як і раніше брати участь в даному плані
*** Дізнайтеся, що провайдер зазвичай стягує за послуги, які ви зацікавлені в отриманні.
*** Переконайтеся, що провайдер пропонує зниження плати
Знайте, що стоматологічні-знижка плани не регулюються державними відомствами страхування. Проте, тільки тому, що вони не регулюються державою не означає, що вони не є законними, але ви повинні залишатися обережними при реєстрації в одному. Ви повинні запитати, якщо ліцензованої страхової компанії пропонують продукт і підтверджуємо зі страховою компанією, якщо ви не впевнені, якщо ви купуєте страховку чи ні. У Каліфорнії і Арізоні, в даний час мають державну ліцензію знижки стоматологічні плани.