плани охорони здоров’я допомагає задовольнити ваші непередбачені медичні витрати

Це, мабуть, відомо всім, що план медичного страхування. Проте заради нашої дискусії можна сказати, що план медичного страхування є допомога допомога для вашого непередбачені медичні витрати. Це договір між фізичною особою та страховою компанією, в якій тип і обсяг видатків на охорону здоров’я, які будуть охоплені в плані зазначені і щодо яких індивідуальні зобов’язується оплатити страхові внески. Ці контракти оновлюються щомісяця або щорічно.

Проте, походження плани в галузі охорони здоров’я догляд страхування можна простежити в 1694 році, коли вона була вперше запропонована Х’ю Старший Chamberlen з родини Петра Chamberlen. Перша форма планів медичного страхування була доступна на ринку в якості випадкового страхування планує наприкінці 19-го століття. Перший випадково страхові плани були дещо як сучасні плани інвалідності день страхування. І до початку 20-го століття не було ніяких інших медичних страхових планів, окрім цих випадкових страхування, доступних на ринку. Тому плани страхування від нещасних випадків може бути легко розглядається як перша форма медичного страхування, доступних на ринку. Однак після того, як норма закону під час початку 20-го століття цей вид страхування був класифікований під страхування на випадок інвалідності.

Однак у зв’язку з підписанням контракту людина повинна оплатити його премій або щомісяця, щокварталу або щорічно, як зазначено в контракті, і від імені якого страхова компанія зобов’язана платити за медичні витрати, CO платежів і франшиз, як зазначено в договір на зазначений план. Тим не менш, в тому, що ніяких виплат не буде зроблено від імені компанії більш ніж те, що написано в договорі паперу. І поряд з цим слід зазначити, що початкові плани Medicare не покриває всіх ваших медичних витрат. Тому залишається завжди існує розрив між освітленням політики Medicare і фактичне медичної кредиторської заборгованості вами. Таким чином, в цьому випадку, якщо вам потрібно повне покриття, то ви повинні бути необхідності плану Medicare доповненню разом з вашою оригінальною політики Medicare так що ви можете погасити всі свої медичні рахунки.

Тепер питання Які плани Medicare доповненню? Medicare доповненню планів є додатковими поліси страхування здоров’я посоленого приватними медичними страховими компаніями, щоб подолати розрив між політикою охоплення Original Medicare і загальної суми кредиторської заборгованості медичні. З цієї причини ці плани також відомий як Медігеп політики. Ці плани є виключно під управління приватних страхових компаній. Але справа в тому, що є тільки дванадцять стандартних доповнення Medicare політики, що ці компанії можуть продати. Ці плани відносяться до категорії під літерою охоплює через L.

Слід також зазначити, що кожен з цих Medicare доповненню планів мають свій власний набір переваг і кожна компанія повинна надати ті ж переваги для плану під тими ж бланку. Це означає, що якщо ви купуєте Medigap Частина С план від компанії, то компанія зобов’язана надати вам ті ж переваги, що надаються іншими компаніями або, як згадувалося у всіх планах частина С. Але разом з тим слід пам’ятати, що сума премії, що підлягає сплаті може відрізнятися від інших компаній.