плани в галузі охорони здоров’я для підлітків коледжу

При свіжих випускників середніх шкіл ударив їх випускного вечора бальних, більшість з них, ймовірно, має дуже гарне уявлення про те, куди йти далі. Але чи є у вас уявлення про страхування нових студентів, AOS здоров’я, коли він пішов до коледжу?

У більшості випадків підлітки молодше 24 років розглядаються у складі батьків, AOS медичного страхового поліса. Але якщо ваш або вашого чоловіка, AOS планують Байдуже, АОТ студент коледжу кришку, вона, AOS час подивитися, що навчальним закладом ваш підліток заголовок може запропонувати з точки зору страхування.
Основи страхування плани коледжу

У деяких коледжах страхових полісів частково або повністю оплачена об’єкта, який, безсумнівно, врятує батьків багато грошей. Однак переваги істотно змінюватися з одного коледжу в інший, так що, AOS рекомендується вивчити пропонує ретельно після вибору коледжу. Місцеві страхові компанії, як правило, співпрацюють з комітетами коледж для того, щоб розробити конкретні страхові пакети для справжнього ринку студент коледжу.

Підписання з вищою страхові плани зазвичай пропонує безкоштовні лікаря, відвідування офісу AOS і щорічні огляди, проте додаткових випробувань, експертиз, лікування і рецепти повинні бути сплачені. Додаткові послуги, які можуть бути включені як безкоштовні включають охорону материнства, СНІД / ЗПСШ тестів, холестерин перевірок та інших заходів. Обсяг премій і бонусів вибір істотно різняться між коледжами, в більшості випадків у зв’язку з державним регулюванням.
З-з проблем у мережі

Головним завданням для батьків з їх дітьми, вчиться в коледжі, як підлітка будуть покриті за рахунок страхової план сім’ї (якщо воліють залишатися з ним) і як лікарі будуть реагувати, коли він або вона йде поза держави. Якщо у вас є план ОПЗ, він вимагає спеціального напряму на відвідування лікарів та інших фахівців охорони здоров’я з вашої мережі. PPOs просто платять менше, коли людина відвідує поза мережею фахівців. У разі, якщо підліток їде в коледж, який знаходиться поза вашої держави, і ви не, АОТ хочете його або її возитися з внутрішньої рефералів лікаря, отримати швидку медичну допомогу, з тим, що збирається коледжу може запропонувати страхування використовується за Найбільш раціональним рішенням для вас.

Про що треба подумати про те, коли прийняття рішення про страхову план коледжу

Існує безліч факторів, які думають про те, коли вибір дешеві план медичного страхування, які можуть заощадити ваш час і гроші в майбутньому, якщо правильно оцінив. Ось основні з них:

* Дізнатися, є з будь-яких обмежень щодо провайдерів, які студент може звернутися.
* Дізнатися, чи є покриття під час канікул.
* Дивіться, якщо є будь-яке медичне страхування під час літніх або зимових перерв для студента.
* Зустрітися, якщо є простий доступ до очисних споруд в коледжі.
* Розслідувати те, що послуги надаються безкоштовно або за зниженою ціною в кампусі клініки.

Уникайте покриття від впадаючи

Закінчення медичного страхування, коли вашій дитині вже є вже існуючі умови може призвести до виникнення проблем надалі. HIPAA накладає що будь-які вже існуючі медичні умови можуть бути покриті як виключення не більше 12 місяців після реєстрації. Але у випадку кваліфікаційної покриття тримається не впадаючи з 63 днів, страхова компанія повинна вивезти довжина покриття з періоду ізоляції. Наприклад, 4-місячний виняток призведе від 8 місяців до охоплення, однак виграли, АОТ НЕ буде винятком періоду протягом 18-річного покриття. Таким чином, дуже важливо зберегти безперервне охоплення всіх медичних умов, незалежно від того, ви купуєте дешеві медичного страхування в коледжі або продовжити нинішню політику.