пияцтво можуть підвищувати вартість страхування життя.

Британці п’ють занадто багато, кричали заголовки. З тих, хто живе у Великобританії, дві третини говорять, що пити, щоб перевищення принаймні, один раз на тиждень і майже чверть поранити себе, поки вони знаходяться в стані інтоксикації. Про це свідчать дані доповіді Напій Aware Довіра і Асоціацією британських хіропрактікі.

Але пияцтво є не тільки проблемою охорони здоров’я, але фінансові, а також. Він ударяє вас не тільки в кишені через надлишок щотижневі витрати на алкоголь, але це може підвищити вартість вашої премії зі страхування життя теж.

Поговоріть з Асоціації британських страховиків, і вони скажуть вам, що насправді так, роки і роки пияцтва будуть прийняті до уваги при розрахунку вашої премії на вашому поліса страхування життя. Про застосування форми страхування життя питання запитує про ваші споживання алкоголю і тютюну. І, як і всі види страхових продуктів, андеррайтинг здійснюється в точці вашої програми.

Можна подумати, ви можете зійти з рук не оголосивши тим, що ви вживали надмірно протягом певного періоду часу. Зрештою, ніхто не насправді відбувається, щоб знати, коли ти помреш не так? І, звичайно, ви плануєте, щоб скоротити споживання алкоголю в роки. Тим не менш, прес-секретар Асоціації британських страховиків говорить, що краще говорити правду. Якщо ви помрете, медичні експерти часто можуть сказати від посмертної експертизи, якщо ви когось, хто п’є за тимчасові рамки, яка сягає корінням перш ніж зупинити свій страхуванню життя додатки. Вони можуть відмовити у виплаті, якщо ви не розкрити правду про вашу питної в той час.
Прес-секретар каже: «Справа тут, як і будь-яке навмисне нерозкриття, є великий шанс, що якщо ви поклали щось, що не є точним у своїй заяві, і якщо у вас є, щоб претендувати на цю політику, страхова компанія може сказати, що ваша політика була визнана недійсною, тому що ви навмисно не розкривають щось. ”

Тим не менше, якщо ви розробляєте проблеми з алкоголем після того як ви подали заявку на страхування життя ви, безумовно, має право на політику оплати. Він додає: «Твоя смерть може бути пов’язана з якоюсь питання споживання алкоголю, і в цьому випадку політика буде виплачувати. Це тільки те, що такі в той час, що Ви застосовуєте, які беруться до уваги “.

Більшість страхових компаній попросити Вас розкрити свій середній тижневий споживання алкоголю, питаючи, скільки одиниць алкоголю ви споживаєте щодня тиждень. Але це залежить від конкретної компанії. Більшість погляд на NHS керівні принципи щодо рішення, що є нормальним і безпечним рівень алкоголю, щоб споживати, а що вважається потенційно небезпечним. Фірма буде їх вага премій відповідно.
Пряма лінія страхова компанія стягує 30-річний, який не п’є щомісячних премій зі страхування життя в розмірі £ 14,88. Для тих, хто не пити оплати становить £ 15,37. Протягом багатьох років, це може зробити досить різниця.

Прес-секретар говорить ABI споживання алкоголю є одним з ряду факторів, страховики будуть дивитися на коли вони створюють чи не брати на страхування ризиків і те, що рівень страхових премій для цієї людини буде.

“З точки зору суспільного здоров’я, що не буде лікарів до складу страхових компаній, які будуть є сумніви з приводу цього питання”, говорить він. Але він продовжує додати: “. Страхові компанії повинні дивитися на цей фактор безпристрасно, як вони роблять з усіма іншими факторами, які вони дивляться на коли вони розрахунку премії”