питань для розгляду до отримання страхування малого бізнесу

Роль страхування малого бізнесу є захист вашого бізнесу підприємства від можливих непередбачених випадків, але які можуть призвести до втрати ваших інвестицій. Якщо ці випадки відбуваються цілком імовірно, що вони можуть призвести до погіршення фінансово підприємстві таким чином, що це буде важко або неможливо продовжувати працювати як звичайно. Це, звичайно, все більше підстав шукати відповідну страховку.

При отриманні малого бізнесу страхового захисту вашого пакету перший курс дій має стати визначення відповідного агента або брокера тобто той, який ви можете розраховувати на доставити. Існують різні місця, де ви можете почати пошук, і вони включають джерела, такі як жовті сторінки і посилання з деякими з ділових знайомих у вас є. При використанні жовтих сторінках ви хочете подивитися на агента або брокера, чия робота передбачає комерційного страхування як спеціальність. Консультації з вашими знайомими бізнесу повинні бути спрямовані на виявлення ряду рекомендованих страхових компаній. Крім того, це розумно, щоб перевірити, чи дійсно ваш можливий вибір (и) є членом однієї з професійних асоціацій агентами або брокерами. Про затвердження цих деталей ви можете організувати для зустрічі з агентом (агентами), і він / вона повинен проаналізувати свої експозиції. Професійну думку таким чином можливість буде корисна, щоб допомогти Вам виявити будь прогалини, прорахунки та / або бездіяльності з Вашого боку по відношенню до типу страхування малого бізнесу ви визначили як відповідний для вашого підприємства.

Які різні види впливу, які ви хочете захистити свій малий бізнес проти? В цілому, існує шість таких областях, і ці майна, відповідальності, елемент часу, компенсації працівникам, злочинність і автомобіль. Той факт, що ці різні області існує причина, чому Отримання професійної думки впливу має життєво важливе значення; різні підприємства не піддаються впливу всіх цих областях ризику. Ви, безумовно, потрібно страхування робітників, якщо у вас є співробітники та автомобільне страхування стане обов’язковою вимогою у разі, якщо ваш бізнес використовує транспортний засіб (с). Деякі з інших областей ризику буде дійсно залежати від бізнес-рішення з вашого боку, але це суті розуміти, що якщо вам потрібно вступати в різні договірні угоди може знадобитися мати або відповідати певним вимогам невеликого страхового бізнесу якої ви повинні бути проінформовані про.

До отримання страхового покриття вам потрібно, це може коштувати займатися інспекційні служби експертного контролю втрат таким чином, щоб виявити будь-які раніше не піддавалися впливу небезпечних умовах і / або ситуацій. Експертний висновок і рекомендації можуть виявитися корисними в тій мірі, допомагає знизити вартість премій і підвищення привабливості вашого бізнесу для страховиків стурбований. Інше питання, що ви хочете, щоб досліджувати на перш ніж зупинитися на невеликій страховий бізнес має справу з, якщо є будь пакети призначені для задоволення ваших бізнес, який існує. В даний час це є нормою, щоб зустріти страхові пакети розроблені для задоволення потреб впливу окремих видів бізнесу, наприклад, покриття для автомайстерні, ювеліри, салони краси, ресторани і т.д. Такі легко пропоновані досвідченими комерційних брокерів і агентів.