питання, щоб запитати вашого здоров’я страхового агента

Ці питання будуть сприяти тому, що ваш агент чесний з вами, і щоб допомогти вам зрозуміти деякі важливі зміни в різні види політики.

1. Stop Loss: Визначення: максимальне зі своєї кишені ви будете платити, перш ніж у вас є 100%-ний охоплення для іншої частини року. Для більшості компаній це буде нижче $ 5000. Є кілька компаній, які насправді не пропонують стоп-лосс. Вони будуть мати межі того, що компанія буде платити, але вони не мають ніякого межі того, що ви будете платити з. Це найбільш важливий аспект вашого страхового поліса. Я бачив людей, застрягти з $ 50,000 – $ 200,000 медичних витрат без хорошого стоп-лосс!

Питання, щоб запитати вашого агента: Яка моя максимальна зі своєї кишені (стоп-лосс) на рік, перш ніж я 100% охоплення?

2. Франшизи: Деякі компанії будуть мати окремі франшизи для різних аспектів їхньої політики (тестування / лабораторія франшиза, франшизи терапія, хіміотерапія покриття, окремо франшиз аварії і т.д.). Це коли деякі страхові компанії залежить від наявності великих лазівки, так що вони не повинні охоплювати речі, які в іншому випадку можуть бути охоплені. Ex: те, що одна компанія може зателефонувати тестування і терапії, не може розглядатися в тій же тип процедури іншою компанією. Якщо щось падає між категоріями для різних франшиз, ви застрягнете платити рахунок за все це. Ви хочете, щоб план, який має одну франшизи. Таким чином, не існує ніяких проміжків. Ви досягнете однієї франшизи щороку, то все, що потрапляє під дію політики буде розглядатися в якості вашої держави політику. Це істотно усуває дірки в вашої політики, що страхова компанія може використовувати.

Питання, щоб запитати вашого агента: Скільки франшиз робить моя політика є?

3. Мережі: Ви хочете бути в план, який пропонує мережах. Деякі компанії пропонують плани, які гарні в будь-який лікар, будь-якій лікарні, в будь-якій точці країни. Це велика точка продажу, але на жаль, це теж дуже небезпечно. Мережі існують дуже вагомі причини. Якщо у вас є план, який має великі отвори покриття в ньому, і ви йдете до лікаря, з деяких причин, все, що не поширюється на політику ви будете платити 100% усіх витрат, і ви будете платити 100% повну роздрібну ціну за це. Очевидно, що це може бути фінансово катастрофічними. Страхові компанії і лікарі дають своїм клієнтам / пацієнтам те, що називається “Мережа ціноутворення». Якщо ви йдете в мережі провайдера зі страховими і щось не поширюється на ваш план, в багатьох випадках ви все одно отримаєте великі знижки, що страхова компанія буде отримати тільки тому, що у вас є страховка. Це “Мережа ціноутворення». Деякі компанії пропонують загальнонаціональних мереж так що навіть якщо ви багато подорожуєте, ви ніколи не будете з мережі. Це дуже важливо.

Питання, щоб запитати вашого агента: Якщо моя компанія не використовує мережі і у мене є медичні процедури за призначенням, не поширюється на мою політику, скільки я повинен заплатити? Чи можу я отримати знижку, тому що у мене є страховка? (Правильна відповідь на це питання вам доведеться платити 100% роздрібних цін. Якщо компанія не використовує мережі, будь-який інший відповідь або неправильно або що вводять в оману.)

4. Витрата на один термін утримання під вартою: деякі компанії будуть мати визначень франшизи, як “за період позбавлення волі.” Приклад: Ваш план може мати $ 1500 франшизи, але ми повинні знати, якщо він є щорічним франшизи або “за період позбавлення волі» франшизи. Деякі компанії будуть перераховані термін утримання під вартою до 90 днів. Це означає, що якщо Ви перебуваєте в лікарні за те ж саме протягом 90 днів у вас є тільки зустрітися з одним податком. Однак, якщо 91 днів по тому у вас є ще одна проблема з тим же умовою, ви потім повинні вдарити ще $ 1500 франшизи. Крім того, якщо у вас є інший медичної проблеми в рамках цих 90 днів і мають бути оглянув лікар, ви знову повинні вдарити ще $ 1500 франшиза!
Знову ж, це ще один потенційно фінансово руйнівні сценарії.

Питання, щоб запитати вашого агента: Є франшиза франшизи або щорічно в термін утримання під вартою?

Якщо ця стаття була корисною, будь ласка передруковувати його без змін.