питання ви повинні задати собі, перш ніж придбати поліс страхування здоров’я

Як ви йдете про вибір правильного плану медичного страхування? Є цілий ряд речей, які ви хочете взяти до уваги, перш ніж купувати.

Скільки разів ви відвідуєте лікаря щороку?

Яке ваше поточний стан здоров’я?

Ви хочете тільки катастрофічні захисту?

Хочете відвідування офісу лікаря доплати запропонував перед Вашою франшизи?

Хочете відпускаються за рецептом ліків доплати?

Скільки з щомісячної премії ви можете собі дозволити?

Ви той, який відвідує лікаря часто? Якщо так, то ви виграють від відвідування офісу доплати до того, щоб задовольнити ваші франшизи. Без доплати візиту потенційно може коштувати від $ 85 до $ 150 за хвороба обстеження. З доплати плану ви будете платити від $ 10 до $ 50 за відвідування. Майте на увазі, відвідування офісу доплати буде додати у ваш щомісячний внесок. Ось чому ми просимо, скільки разів ви йдете в Doc на рік. Якщо ви йдете тільки один раз, то вам слід розглянути катастрофічне покриття. Який сенс в оплаті переваги, які ви не збираєтеся використовувати?

Бути здоровим і залишатися в доброму здоров’ї має вирішальне значення для отримання затверджених по самій вигідною ціною. Більшість страхових компаній шукати окремих осіб і сімей, які є здоровими. З носієм, як Етна ви можете отримати, затверджених на трьох різних швидкостях, A, B або C рейтингом. Ціна є найкращою швидкості, доступних для даного плану. Швидкість B ваш оригінальний (краще) ставка плюс 25 відсотка, а рівень З вашої оригінальною (краще) ставка плюс 50% премії. Перевізник має право підняти ваш щомісячний внесок залежно від стану здоров’я, або вони можуть можливе зниження вас. Ось чому це корисно, щоб мати добре здоров’я при застосуванні для всіх компаній медичного страхування. Це не неможливо, отримати медичну страховку, якщо ви приймаєте більше двох препаратів, проте він може отримати трохи дорогою. Для клієнтів, які схиляються завжди є спонсоровані державою MRMIP покриття для таких штатах, як Каліфорнія (перевірте в вашій державі, щоб отримати повну інформацію про те, що держава планує є. Основним ризиком Медична програма страхування (MRMIP) є ​​фінансованої податків на тютюнові вироби , іноді можуть брак фондів в результаті чого окремі ніж покласти на лист очікування. Зазвичай це лист очікування не більше 3 місяців.

Якщо ви знаєте, що ви тільки хочете катастрофічних охорони здоров’я, то ви повинні поглянути на плани в галузі охорони здоров’я без відвідування офісу доплати. Катастрофічне плани правило, дають вам перевагу отримання фізичного раз на рік на доплати або майже безкоштовно. Тим не менш, це єдиний доплати користь Вам отримувати перед Вашій франшизи. Після того як ви визначили, що ви хочете катастрофічних захист потрібно думати про свою максимальної зі своєї кишені. З власної кишені Максимальна являє собою максимальну суму грошей, яку ви повинні будете заплатити протягом календарного року. Припустимо, що ваш марнотратний макс становить $ 3000 за календарний рік. Якщо ви йдете у відділення невідкладної допомоги, а потім поступив до лікарні протягом трьох днів, швидше за все, ваші претензії будуть дуже високими (потенційно $ 50 000, $ 60000 або навіть $ 100 000.) Якщо вам потрібна операція або який-небудь інший тип аварійної служби ваших претензій може скласти $ 400 000. З страхової план, який має максимальну з кишені $ 3000, ви будете платити тільки $ 3000 для тих високих вимог, які можуть залишити вас банкрутом. Переконайтеся в тому, щоб звернути увагу на ваші кишенькові максимум. Тобто основна причина страхування в першу чергу.

Як і відвідування офісу доплати, Ви можете вибрати обрати доплат за які відпускаються за рецептом ліків. У середньому у вас буде $ 10 беруть участь в оплаті за загальні і $ 35 доплати за бренд препарати (зазвичай є бренд франшиза застосовується в діапазоні від $ 250 – $ 750). Деякі плани прийде із загальним рецептами тільки та / або мають максимальну межу надіти переваги Rx. Це спільне з новими низькими цінами плани премії. На жаль, страхові компанії не можуть запропонувати повний планів відпускається за рецептом ліки вигода за дешевою щомісячні премії, як вони звикли. Люди беруть багато більше рецептів зараз, і вони стоять багато грошей для перевізників на рік. Переконайтеся, звернути пильну увагу на те, що тип рецепт покриття наркотиків ви отримуєте на дешевій плани премії. Якщо ви берете 2:58 рецепти і дійсно потрібно хороше лікарське забезпечення, то ви будете платити трохи більше в пошані, але заощадити в довгостроковій перспективі.

Нарешті після того як ви відповіли на інші п’ять питань, ви повинні вирішити, скільки ви можете дозволити собі щомісяця. Чим вище вигоди від тарифного плану тим більше вона буде коштувати. Те ж саме і з автомобілем страхування, повне охоплення або відповідальність тільки. Є низькі франшизи, високі франшизи і нульовий франшизи плани здоров’я. Як загальне правило, тим нижче ваші франшизи тим вище ваш щомісячний внесок буде. Щоб звузити план, який працює для вашого способу життя, це завжди гарна ідея, щоб поговорити з місцевим страховим агентом. Агент швидко отримати уявлення про Ваших потреб страхування, а потім переглядати кожен страхової компанії, щоб знайти план, який буде працювати для вас на основі вигод, потреб, з кишені і максимальної щомісячної премії. Якщо ви йдете безпосередньо до страхової компанії ваших варіантів буде обмежений тільки цим перевізником.