пильний погляд на страхування життя і як уникнути шахрайства

Страхування життя є однією з форм страхування, який виплачує неоподатковуваних одноразова Вашої родини у несвоєчасному разі вашої смерті. По суті, поліс страхування життя являє собою договір між Вами і страховою компанією якої страхова компанія зобов’язується виплатити узгоджену суму грошей, щоб ваша названа бенефіціару, поки страхові внески є поточними. Люди беруть поліси страхування життя з ряду причин. Ви можете страхування життя, щоб забезпечити деяку фінансову безпеку і спокій для сім’ї або для покриття оплати Тільки відсотки Іпотека.

Страхування життя може бути придбана приватними особами, а також пропонується як зухвале багатьма роботодавцями. Найчастіше, великі роботодавці та державні роботодавці пропонують страхування життя групи без будь-яких витрат для працівника.

Вартість страхування життя варіюється в залежності від таких факторів, як вік, здоров’я і рід занять. Наприклад, премія за 25-річний, чоловік, некурящий у відмінному здоров’я буде набагато дешевше, ніж аналогічну політику для 65-річного чоловіка курця. Крім того, інструктор небі занурення доведеться платити набагато вищі премії зі страхування життя, чим би бібліотекарем.

Широко є 3 способи агентом зі страхування життя можуть бути обманювати вас. Ми завербували їх нижче на вашу користь:

Пропонуючи охоплення, які вам не потрібні!
Це класичний неправильно продажу. Страхові компанії банку на тому, що більшість людей у ​​більшості випадків не вміють читати і розуміти їх потреби страхування життя. Зі стандартною продукції, те, що багато провайдерів страхування, як правило, зробити, це спробувати продати вам покриття, яке вам може не знадобитися, але, який, з іншого боку, як правило, надзвичайно вигідний для них. Крім того, страховий агент прискорює процес в надії, що ви будете ігнорувати дрібним шрифтом, і підписатися на пакет, який не дуже добре підходить для ваших конкретних потреб.

Переконати, щоб ви платили “Готівковий”
Ми настійно рекомендуємо, щоб ви не платите страхової премії готівкою агента. Однак, якщо ви платите готівкою, робити переконайтеся, що ви отримуєте належну квитанцію для оплати. Є недобросовісні компанії, там, під виглядом справжніх страхових агентств, що не думатиме двічі, перш ніж грабувати вразливих осіб. Ці плями нафти аферисти змусити вас зареєструватися, щоб жалюгідний клаптик паперу повно сміття ви залишилися без страхового покриття. Найгірше те, що більшість жертв тільки дізналися цієї афери, коли вони зустрілися з деякими невдачі і дізнатися, що немає достатньої кількості страхових для їх покриття.

Залучення ви з користю!
Це один з найстаріших трюків в книзі. Страхові агенства і агентів є спосіб обіцяють набагато і доставки дуже мало. Звертайте увагу на страхуванні життя агенти, які пропонують вам планує, з гарантією, що політика буде працювати без премій протягом певного періоду. Деякі агенти грати розумні й пропонувати вам великі знижки на підписанні вас на нову політику, а замінити його стару політику. Хитрість полягає в тому, що старе покриття отримує припинено і нове покриття не Отримати ініціативи у зв’язку з громіздкими процедурного. Таким чином, піддаючи вас ризику без кришки.