перших десяти страхових міфи вам потрібно знати

Міф № 1: Гей, ви платите страхові внески … страхування повинні бути куплені і використані для кожної аварії та катастрофи.
Страхування покликане захистити вас від великих катастрофічних лих. Якщо ви можете заплатити за втрату або пошкодження без фінансових труднощів потім сплатити його. Якщо ви використовуєте стверджують, кожну дрібницю, що відбувається з вами, ніж ви побачите збільшення вашої премії. Крім того, купуючи кожен вид страхування просто не потрібно. Іноді ризик варто того, а не платити премії.

Міф № 2: кожен повинен страхування життя
Страхування життя не призначений для піклуватися про вас він призначений, щоб піклуватися про людей, що залишилися після ви пішли. Якщо у вас немає утриманців, то ви, ймовірно, не потрібно страхування життя. Сюди входять діти та пенсіонери … Зазвичай у них немає людей, які залежать від доходу, тим страхування життя для цих груп, в рідкісних випадках може бути корисно, але звичайно не потрібно.

Міф № 3: Я єдиний, хто працює, так що я єдиний, хто має потребу у страхуванні життя.
За оцінками неробочий чоловік сприяє принаймні, але як правило, більше, еквівалент повної зайнятості. З цієї причини важливо, щоб купити страхування життя для всіх в сім’ї, якщо відсутність їх доходів призведе до фінансових труднощів. Якщо смерть, що людина буде мати фінансовий тягар на інших людей в домашньому господарстві, чим ви повинні розглянути поліс страхування життя на цю людину.

Міф № 4: ціле і універсальної життя є кращим вибором по страхуванню життя.
Термін страхування життя є, ймовірно, кращим вибором для більшості. Термін життя встановлений на певний строк, як і 10-30 років, з набагато нижчим, ніж премія цілому і універсальної життя. Ваш найкращий вибір? Ви повинні пам’ятати, що всякий раз, коли ви купуєте страхування життя, що ви платите премію на свій вік. Молодша купівлю страхування життя, тим дешевше він буде. Купити терміну життя і інвестувати премії різниця в пенсійний рахунок.

Міф № 5: страхування від повені тільки для людей, які живуть в області високого ризику.
Кожен, хто живе в області національного Програма страхування Повінь має право і може купити страхування від повені. Ці райони не завжди схильний повеней, так що навіть якщо ви думаєте, що ваша область низького ризику ви можете мати право. Премій залишиться з тим, хто ж ви застраховані, тому що вони зазначені через державну установу.

Міф № 6: Мій син використовує автомобіль для доставки газет і якщо щось трапиться, він буде покритий.
Якщо Ваш автомобіль використовується для чого, крім особистого використання, то вам, ймовірно, буде потрібно розширити особистої політики для покриття авто бізнес-використання вашого автомобіля. Якщо у вас є загальна політика авто ви, ймовірно, не покриваються, і якщо ви потрапили в аварію, вони можуть охоплювати претензії, але це може привести до вас впав вашого оператора.
Міф № 7 “Навіть без повного охоплення, я все ще покриті за крадіжку, урагани, град та олені аварій.”
False. Багато водіїв вважають, що якщо вони тільки придбати страховку, яка покриває ДТП за участю об’єктів, то вони також будуть покриті за інциденти, які пов’язані з вандалізмом, град, тварин аварій і пожеж. Це просто не відповідає дійсності. Вам потрібно придбати як зіткнення і всеосяжний охоплення, щоб повністю захистити ваш автомобіль від усіх цих ситуаціях.
.
Міф № 8 “Це факт, чоловіки віком до 25 платити більше за автострахування.”
Помилкові і істинні. Чоловіки до 25 років потенційно можуть платити більше за страхування автомобіля, ніж жінок-водіїв. Тим не менш, з усіх напрямків, підлітки і дорослі люди платять більше за авто страхування, багато в чому тому, що ці вікові групи, як правило, беруть участь у більш автомобільних аварій.

Міф № 9: Не кожному потрібен парасольку
Umbrella страхування не тільки для багатих. З спірних суспільстві ми живемо ви повинні захистити себе. Я не прихильник, щоб бути по застрахованих але це покриття, яке буде поширюватися на будь-які отвори, які існують у вашій поточної політики. Umbrella страхування розроблена, щоб дати доданий захист відповідальності понад обмеження на домовласників, авто, водного та особистого страхування. З парасолькою політики, залежно від страхової компанії, можна додати додаткові 1-5 мільйонів на захист відповідальності. Звичайно, чим вище Парасолька захист може зажадати фінансових документів пояснення необхідності верхню межу.

Міф № 10 “без вини страхування означає, що це не моя вина!”
False. Без вини страхування означає, що ваша страхова компанія платить за свої збитки, незалежно від того, хто винен.