перший секрет … закриття ‘9 з 10 “продажі

Неважливо, що ви продаєте, якщо ви хочете, щоб закрити більше продажів, є маленький секрет, що більшість страхових агентів, фінансових консультантів і фінансових планувальників відсутні. Продаєте ви LTC страхування, страхування життя, медичне страхування, страхування Рак, ануїтети, пайові інвестиційні фонди або ваші фінансові послуги планування є невелика помилка, яка заважає вам приймати вашу кар’єру на вершині індустрії. Це перший ключ до закриття ‘9 з 10 ‘продажів призначень! Це ключ до закриття набагато більше продажів! Це ключ до людей бачити вас в якості консультанта, а не просто розглядається як менеджера з продажу! Це ключ до Вас отримувати безперервний потік рефералів!

Хіба я отримав вашу увагу?

Отже, що це маленький секрет?

‘Допомогти вашому перспективи для виявлення і обговорити свої проблеми!

Більшість агентів, консультантів і проектувальників вважають, що вони розуміють проблеми своїх потенційних клієнтів і що у них є рішення. І, вони, ймовірно, роблять! Тим не менше, те, що вони не розуміють, що більшість їх перспективи не повною мірою розуміти глибину стоять перед ними проблем, і всі наслідки відмови від вирішення цих проблем, сьогодні. І, поки ваша перспектива повністю не розуміє їх проблеми та наслідки, вирішуючи проблему отримує низький пріоритет.

Якщо ви хочете, щоб укладати більше угод, то ви повинні отримати ваші перспективи, щоб говорити про проблеми з якими вони стикаються. Ви повинні змусити їх говорити собі, що станеться! Ви повинні отримати їх емоційно! Якщо ви скажете йому, що є проблема, то ви просто менеджером з продажу, і вони можуть або не можуть повірити, що ти. Тим не менше, якщо ви отримуєте їх, щоб говорити собі у них є проблема, чи будуть вони в це повірити? Так! І тепер вони будуть бачити Вас в якості консультанта, допомагаючи їм отримати те, що їм потрібно, і хочу!

Пам’ятайте, що люди купують на основі емоцій і обгрунтовувати свої рішення, засновані на логіці!

Приклад: Чи згодні ви, що більшість людей знають, що потрібно страхування життя? Але, це в першу чергу? Чи хочуть вони сьогодні? Ні! Чому? Тому що вони вважають, що мають достатньо часу, щоб отримати його. Вони не мають гроші прямо зараз. Вони вважають, що у них є більш нагальні потреби і бажання.

Більшість агентів, консультантів і проектувальників є тенденція, щоб розповісти свої перспективи, чому вони потребують страхування життя, а не обговорювати наслідки відсутності страхування життя. Хто-небудь хотів би бути сказано, що вони повинні або повинні щось зробити? Чи подобається вам, щоб бути сказаним ви повинні робити те чи це?

Замість того, щоб ви розповідаєте ваші перспективи чому вони потребують страхуванні життя, ви повинні задати їм питання, щоб допомогти їм переконати себе, чому вони потребують страхуванні життя сьогодні. Задавайте питання, як … “Якщо ваша сім’я втратила свій дохід, що б сталося?” Міг би “вони тримають свої будинки?” “Як би це змінити свій стиль життя?” “Це те, що ви хочете, щоб сталося?” “Хто буде платити за Ваші діти піти в коледж, якщо ви не були там? “” Як ви до цього ставитеся? ”

Або, якщо вони мають деякі страхування життя, задавати питання, як … “Якщо ви не були тут завтра, скільки часу буде потрібно, що гроші в останній раз?” “, Те що вони будуть робити?” “Це те, що ви хочете, щоб сталося?”

Інший приклад: Чи згодні ви, що більшість людей знають, що потрібно, щоб зберегти для майбутнього? Але, це в першу чергу? Ні! Чому? Тому що вони вважають, що мають достатньо часу, щоб врятувати. Вони не мають гроші прямо зараз. Вони вважають, що у них є більш нагальні потреби і бажання.

Якщо ви хочете, щоб допомогти людям зберегти більше, а потім ставити питання, як … “Чи плануєте ви на допомогу своїм дітям платити за коледж?” “Скільки це буде коштувати?” “Скільки ви зберегли досі?”, “Як зробити Ви до цього ставитеся? ”

Або: “Коли ви на пенсію?” “Що б ви хотіли робити, коли ви на пенсію?” “Де б ви хотіли поїхати?” “Який дохід буде вам потрібно, коли ви на пенсію?”, “Як довго ви будете на пенсію? “Скільки грошей вам потрібно створити, що дохід?” “Скільки ви зберегли досі?” “Як ви до цього ставитеся?”

Чи питання, яке більше ви змусити людей говорити про свої проблеми, проблеми, потреби і бажання, тим більш емоційно вони стануть? І, більше пріоритетними вирішення цих проблем, проблеми, потреби та бажання стануть?

Ви хочете, щоб почати скорочення ‘9 з 10 ‘продажів призначень! Ви хочете, щоб закрити набагато більше продажів! Ви хочете, щоб люди бачили вас в якості консультанта, а не тільки в якості менеджера з продажу? Хочете отримати послідовний потік рефералів? Потім починаючи з сьогоднішнього дня … Допомога Ваші перспективи визначити і обговорити свої проблеми!

З повагою в успіху,
Лью Nason
“Дев’ять з десяти хлопець”