перетворити потреби ваших клієнтів в успішні ІТ-проекти

Кожен проект їм рухає бізнес-вимогам. Для ІТ-керівника проекту, найскладніша частина перекладу, що бізнес-вимоги в кінцевий продукт, який повністю відповідає, що бізнес-потреби.

Це просто для менеджера проекту, щоб сидіти у засіданні і слухати те, що клієнти говорять, що вони потребують їх нової системи для досягнення. Але що відбувається, коли те, що клієнт запитує і що ви думаєте, що вони означають дві різні речі? Коли ваше рішення промахується, ти один ваш клієнт буде винен, залишивши вас широко відкриті для судового позову.

Справді, судові процеси завжди ризик управління проектами, тому що є так багато можливостей для професійної відповідальності при проектуванні, програмуванні та реалізації ІТ-проекту. Якщо рішення, яке ви або ваша команда реалізує призведе до простою або неможливість її досяжності мереж, критично важливих додатків, інтеграції, масштабованості та продуктивності мережі, ваш клієнт може стверджувати, що ви не зробили те, що від вас.

Якщо ця вимога призводить до позову, очікувати багато клопоту і витрат – особливо, якщо ви не маєте право ІТ-менеджер проекту страхування для захисту вашого бізнесу. За уникнути судових позовів, він просто робить хороший бізнес, щоб зробити роботу правильно з першого разу, щоб уникнути дорогих замовлень повторної роботи і зміни.

гарного управління проектом одно хороше управління ризиками

Так як же ІТ-менеджер проекту переведення бізнес потреб клієнта в систему, яка вирішує бізнес-завдання клієнта? Ключ хорошого управління проектом. Компанії з Лакса управління проектами мають набагато більше шансів мати професійні претензії відповідальності, ніж ті, з формальної процесів управління проектами на місці. Добре продумана процесів управління проектами значно скоротити ваші ІТ-проект управління ризиками.

За даними управління проектами експерта Карла Wiegers, одним з найважливіших перших кроків в управління ІТ-проектами є визначення бачення проекту і сфери застосування. Для кожного проекту, ви повинні чітко визначити в письмовій формі:

• бізнес-вимог. Всі детальні вимоги повинні бути засновані на чітких потреб бізнесу. ІТ-менеджери проекту можуть зібрати бізнес-вимог від старших керівників клієнта, виконавчого спонсора, проект з багатою фантазією, управління продуктом, відділу маркетингу, або когось, хто має чітке розуміння необхідності для проекту і цінність, яку він надасть клієнтові компанією і її клієнтами.

• Бачення рішення. Довгострокову перспективу для нової системи забезпечить контекст для прийняття рішень на всіх стадіях розвитку. Бачення не повинно включати детальні функціональні вимоги або інформації планування проекту.

• можливості та обмеження. Дуже важливо визначити концепцію пропонованого рішення і діапазон, разом з тим, що не будуть включені в продукт. Уточнення масштабу проекту та обмеження встановлює реалістичні очікування різних зацікавлених сторін, а також в якості опорного кадру, проти якого команда може оцінити пропонований особливості та вимоги зміни.

• бізнес-контексті. Будь-який бізнес, питання, пов’язані з проектом повинні бути уточнені і узагальнені. Вони можуть включати профілі основних категорій клієнтів, припущення, які увійшли в концепцію проекту, і управління пріоритетами для проекту.

Щоб знизити власні ІТ-проект управління ризиками, може бути, варто дотримуватися встановлених ініціювання проекту та процесу управління. Для Бачення проекту та сфера шаблону можна використовувати з власними проектами, побачити безкоштовних завантажень в кінці цієї статті.

10 вимога пастки ви повинні уникати

Згідно Wiegers, успішних проектів програмного забезпечення будуються на фундаменті добре зрозумілих вимог. Тим не менш, занадто часто, технічні керівники проектів попастися в пастки, які заважають їм ефективно збору, документування або управління вимог проекту. Деякі симптоми вказують, що ви могли б попастися в “вимога пастки”:

• незнання про те, що вимога

• Відсутність залучення користувачів

• Невизначеність або невизначені вимоги

• відсутність строгих пріоритетів вимог

• Функціональність, що ніхто не використовує

• Аналіз параліч

• Сфера повзучості

• Неадекватне зміна вимог до технологічного процесу

• Недостатній аналіз впливу зміни

• Неадекватні вимоги до версії управління

говорити мовою ваших клієнтів

Як ви розвиваєте своє бачення і сферу документ, переконайтеся, що ви і ваш клієнт говоримо на одній мові. Щоб зменшити технологій управління ризиками проекту, майте на увазі, що, хоча ви знаєте технологію навиворіт, ваш клієнт, ймовірно, немає. Якщо ваші документи проекту занадто технічним, ваш клієнт може залишитися припустити, що ваш план буде виконувати свої бізнес-потреби, коли насправді ваші припущення можуть бути поза бази.

Якщо це відбудеться, ваша команда може бути кілька місяців після початку проекту до непорозуміння стає ясно. Ось коли менеджерам ІТ-проектів зазвичай див. «Сфера повзучості.” Раптом, зустрічаючи потреби клієнта збирається зайняти більше часу і грошей, ніж планувалося. На даний момент, ви зіткнулися з величезними ризиками проекту, а деякі клієнти перестануть платити і найняти адвоката.

Беручи уважного і ретельного підходу на ранніх етапах управління проектом значно знижує ваш проект управління ризиками. Завдяки чіткому баченню документування проекту та обсягу в письмовій формі, і повною мірою уточнення вимог до проекту, ви можете створити пропозицію, яка буде відповідати потреби бізнесу, стримування витрат, а також зменшити ризик того, що ви в кінцевому підсумку боротьба позов по лінії.