перераховані будівлі страхових випадків і наслідків зростання цін на сировину

Власники перерахованих будівель повинні перерахованих страхувальниками та страхування будівлі повинні бути бути гранично пильними після хвиля крадіжок за участю металевих покрівельних матеріалів у Великобританії. Протягом останніх кількох місяців спостерігається значне збільшення попиту на метали, в основному з економік, що розвиваються Далекого Сходу. Такий попит, багато метали зараз в дефіциті і злодії вийшли на розкривні свинцеве покриття з даху, як вони знають, є сильний ринок на поставку цього металу. Поліцейські сили вказують на те, що зі свинцем ціни близько £ 900 за тонну; цілком імовірно, що злодійство буде продовжуватися.

Assetsure отримали претензії вкрадений провід від внутрішньої житловий будинок, але це сумно повідомити, що метал також були вкрадені з церков, а також школи та громадські будівлі. Один страхувальник повідомив, що його місцевої поліції повідомив йому, що навіть метал водостічних труб від церкви були вкрадені і нових інцидентів, як повідомлялося майже кожен день. Це велика ганьба, як часто вкрадені металу є унікальною і незамінною, власники перерахованих будівель і всіх, хто зацікавлений у збереженні нашої спадщини захочуть, щоб допомогти гарантувати, що ці інциденти були зведені до мінімуму.

Поліція попереджає, що якщо ваш будинок є мішенню для злодіїв, то існує можливість, що вони прийдуть знову, особливо якщо вони знайшли доступ до вашої даху буде легко або ви живете у відокремленому місці.

У бесіді з вашим сусідам цілком може допомогти вам уникнути претензій особливо якщо ви живете в невеликій громаді. Будь-яка участь у крадіжці свинцю з даху перераховані будівлі буде вельми помітні, цілком ймовірно, вони також матимуть фургон, щоб дозволити їм провести відводять. Поговоріть зі своїм сусідам і повідомити їм, що якщо щось підозріле бачили, вони повинні зателефонувати в поліцію. Створення ноти реєстраційні номери або будь-якого розпізнавальних знаків на транспортних засобах буде великою підмогою в поліцію. Більшість з цих крадіжок відбуваються серед білого дня. Не багато злодії прагнуть підприємство на даху в майже час і в будь-якому випадку, блискавки повинні бути використані, і це зробить їх легко виявити. Крім підтримки будь-якого стежити за підозрілу активність, якщо ви хочете прийняти додаткові запобіжні заходи проти цього злочину можна розглянути установку вогнів безпеки на вашій території. Вони будуть приходити, коли будь-хто наближається до безпосередньої близькості від вашого будинку і, можливо, утримувати нікого від сходження на вашій даху. Маючи хорошу загальну безпеку також має першорядне значення, однак, малоймовірно, що злодій, який прийшов готові вкрасти відводять ваша дах буде намагатися увійти в будинок.

Assetsure провели деякі дослідження в Інтернеті, і здається, що цей злочин не є унікальною для однієї області, в той час як насправді більшість крадіжок відбувається в міських районах, ці випадки, здається, happing більше в сільській місцевості, та звіти надходять з усієї Сполучене Королівство. Зокрема під час літніх канікул у школах були замкнені, здається, що багато хто з них зараз поновленні мінус дріт від дахів.

Якщо ви бачите щось підозріле, будь ласка, повідомте про це в місцеве відділення поліції або зателефонувати злочину пробками на 0800 555 111