переоцінки політики обов’язкового відповідальності

За словами Боба Ділана в 1964 році, The Times, вони-змінюються ». Озираючись на 1960-х років, це було дуже невинно, але деякі важливі маркери були закладені, які повільно побудувати в нашому сучасному суспільстві. Це включало визнання були часи, коли свобода особи були бути принесені в жертву заради загального блага. Кількість людей їздили навколо без страховки і, коли неминучі нещасні випадки, не було грошей, щоб заплатити за пораненими в ремонт у лікарнях. Оскільки все більше автомобілів йшли на дорогах, все, окрім трьох держав вирішили зробити проведення основною політикою відповідальності обов’язковим. Між іншим, це не зовсім те ж, останнім часом реформ охорони здоров’я. У більшості міст, будь то диск або покладатися на громадський транспорт є вільним рішенням. Вирішивши їхати підлягає умови на страхування. Індивідуальна свобода не є свободою поранити когось, і залишити його або її без коштів оплатити лікування.

Можливо, лібертаріанцем були більш розумними в ті часи, але не було ніяких протестів, пов’язаних із спалюванням хрести або розмахуючи знарядь. Ці закони не вважалися спірними. На жаль, як тільки на книги, всі забули про них і не було ніяких спроб переоцінки мінімальних сум покриття потрібно. Один долар в 1960 році купівельна спроможність сім доларів сьогодні. Це сила інфляції для вас. Тому, коли всі витрати на лікування та ремонт автотранспортних засобів зростає швидше, ніж інфляція, більшість оригінальних значення як і раніше на місці. Крім того, деякі держави в даний час затягування поясів і переоцінки сум.

Візьмемо Техас в якості прикладу. До 2007 року мінімуми не склало 20/40/25. Пам’ятайте, щоб надолужити згаяне, законодавча влада повинна помножили ці суми на 7. Але це вважалося занадто радикальним. Таким чином, щоб не засмучувати електорат, було вирішено підняти мінімумів на 50% і, щоб пом’якшити удар, зростання було в два етапи. Мінімуми виросла до 25/50/25. У січні 2011 року, вони будуть досягати висоти 30/60/25. Це набагато менше, ніж необхідно для 140/280/175 наздогнати інфляцію, але це буде запропоновано лінчування. Не дивно, що ставки страхових внесків є не піднялися значно в Техасі.

Там не було ніяких протестів з цього незначне збільшення. Це показує, що країна повинна ввели щорічне зростання на рівні інфляції з року 1. Таким чином, страхове покриття в ногу з витратами і служили мети закону. Ми вважали б це дешеве страхування автомобіля, тому що премія піднімається б також відповідає інфляції. Відмовляючись від переоцінки суми, кожен новий набір законодавці фактично переміг первісної мети закону. Це потураючи виборцям так, що кожен рік страхування автомобіля котирування бувають при мінімально можливих фігур. Це залишило мільйони поранених платити за своє лікування або, якщо вони не мають коштів, залишаючи його для платників податків оплачувати свої рахунки.