перелік видів страхування

У цьому страхові день і віку є життєво важливим питанням, і це можливо, щоб отримати застраховані практично все. Хоча це, звичайно, добре, це означає, що в цілому концепція і безліч термінів може бути дуже заплутаним, коли ви тільки починаєте і намагається бути сумлінним. Нижче, а потім наводиться короткий опис основних форм страхування і що вони охоплюють для тих, хто не знає їх зміст страхування від їхнього будинку страхування.

Свято страхування: свято страхування є однією з форм страхування, які ви повинні прийняти всякий раз, коли ви плануєте поїхати за кордон. Як правило, ви отримаєте можливість включати досить стандартні цитати, коли ви бронюєте свою путівку, яка не буде змінюватися багато, і, звичайно, являє собою розумне вкладення коштів. Таким чином, якщо у вас є, щоб скасувати ваш відпустку по будь-якої причини або втратити свій багаж ви не будете змушені платити за це і додати сіль на рану.

Медичне страхування: Медичне страхування є формою страхування, які будуть платити за будь-які медичні процедури або обладнання, які можуть знадобитися, якщо ви поранитися або захворіти. Це тільки дійсно необхідні в країнах, де лікарні і медичні послуги знаходяться у приватній власності, тоді як у Великобританії медичного страхування покриває твій національних страхових внесків.

Страхування автомобіля: страхування автомобіля є юридичною вимогою в більшості країн і служить для оплати за будь-який збиток, ви повинні нанести третім сторонам або їх транспортних засобів або властивості під час водіння. Котирування міняються масово в ціні залежно від ваших демографічних, ваша запис, ваш автомобіль і компанії. Є також різні форми страхування автомобіля ви можете отримати в тому числі: 3-й партії, 3-й партії і своїх Крадіжка і всеосяжним, які пропонують різні види послуг, але і вплинути на вашу цитату.

Автострахування: Автострахування або «Страхування автотранспортних засобів» є загальним терміном, який охоплює страхування автомобіля, а також страхування для бусів та вантажні автомобілі та інші транспортні засоби.

Головна Страхування: Страхування житла як випливає з назви покриває ваш будинок, хоча і не елементи всередині. Хоча це може бути складно визначити час від часу, страхування житла в цілому охоплює стаціонарні (сама структура, вікна, двері тощо) і захищає їх від пошкоджень кримінальної, пожежі та повені, між іншим. Хороший тест, щоб запитати себе, чи є елемент можуть бути прийняті з вами, коли ви переміщаєте – якщо так, то вона не буде покрита страхування житла.

Зміст страхування: зміст страхування Тим часом охоплює все всередині вашого будинку. Це включає в себе кухонні прилади, ювелірні вироби, гаджети, меблі і все інше. Це означає, що якщо у вас є повінь, яка пошкоджує ваші речі, або вони повинні бути вкрадено, то ви охоплені.

Страхування життя: страхування життя трохи відрізняється в цьому, це страхування себе, щоб переконатися, що ваша сім’я добре піклуються, після того як ви пішли. Це буде платити їх або в одну виплату і / або щомісячні платежі, щоб допомогти їм впоратися з фінансовим тягарем втратити тебе.

Страхування домашніх тварин: По суті медичне страхування для ваших тварин. Якщо у вас є собака або кішка, це, безумовно, мудрий крок, як будь-який з них може руйнуватися до значних рахунків від ветеринара.