переконайтеся, що ви уникнути вчинення страхового шахрайства

Всім відомо, що медичне страхування бізнесу часто підвищення щомісячних премій, і багато дійсно відчуваю, що несправедливий до мене, як споживачеві. Тим не менш, медична промисловість медичного страхування необхідно боротися збільшенням медичного шахрайства медичного страхування. Сума грошових коштів, витрачених на розслідування і судове переслідування шахрайства потім передаються на страхувальників. Багато людей не сприймають те, що медичне страхове шахрайство тягне за собою, все ж. З досліджень з оцінки медичного страхового шахрайства в розмірі $ 30 млрд до більш ніж $ сто млрд бізнесу за 12 місяців, суб’єкт не слід сприймати легковажно. Кожен медичного страхування страхувальник повинен сприймати те, що шахрайство медичного страхування і його наслідки. Роблячи таким чином, ви могли б бути додаткові змозі визнати і боротьбі з шахрайством.

Шахрайства медичного страхування, як правило, виклав, як навмисно обманюють, викривлення або приховування даних, щоб отримати вигоду від компанії страхового покриття. У першу чергу це означає, що ви говорите, що ви заплатили, що медичні процедури або рахунки з власної кишені якого ви дійсно не отримали, і ви можете бути пред’явлення вимог у страхову компанію для отримання відшкодування. Інший екземпляр користувача шахрайстві, щоб приховати вже існуючі обставини або змінити медичні документи для того, що ні-страхових полісів або неприйнятними члени отримують медичні переваги нижче вашої політики. Може бути, ваша сестра не мають страховки і потребує медичної допомоги. Після її використовувати ваші ідентифікаційні дані і охоплення капотом законопроектів шахрайства медичного страхування. Хоча ви можете думати, що це невелике занепокоєння в порівнянні з вашою сестрою, які отримують терапію, це дійсно дуже важка до вашої медичної страховою компанією і промисловості, а також призведе до штрафів і тюремного ув’язнення досяжна у разі, якщо ваш ловляться.

Не тільки страхувальники здійснення шахрайства, однак провайдери (лікарів, лікарні тощо) роблять також. З лікарями і лікарнями рахунок компанії страхове покриття для послуг, які вони поставляють для вас, вони також отримують відшкодування від страхової компанії. Коли постачальники здійснення шахрайства, вони можуть бути виставлення рахунків страхової фірми з підвищеними процентними для компаній надали або можуть рахунок за послуги, які ви ніяк не отримав. У цих випадках, ви, ймовірно, буде запропоновано співпрацювати в розслідуванні компанії страхове покриття в.

Один іншого виду медичного страхового шахрайства, яка склалася не так давно націлений на більш страхувальник страхової компанії. Схеми розроблені місце претендують страхового покриття компанії або агентів сигнал нічого не підозрюють перспективи покриття по дивно низькими ставками. Як правило, вони діють дуже як звичайний страхової компанії протягом перших кількох місяців, заплативши за менші медичні вимоги, як лікарі відвідувань. Але після того, як більш серйозне захворювання, яке потребує терапії, страхова компанія зникне – разом з грошима у вас є платили у вигляді премій.

Правило зі здоров’ям страхового шахрайства дуже подобається, що іншого грабежу: якщо угода здається занадто гарним, щоб бути правдою, просто пам’ятайте, – це, по всій ймовірності є. Майте на увазі, щоб бути чесними у своїх відносинах з медичними страховими компаніями і очікуємо такої ж у поверненні з цих компаній, на додаток до вашого благополуччя постачальниками послуг. Перебування, дозволеного, щоб уникнути штрафів і тюремного ув’язнення і продовжувати отримувати медичне страхування.