переконайтеся, що ви покриті для подорожей

Чи плануєте ви поїхати за кордон цього літа? З фунт впав проти інших валют, ви могли б бути краще від перебування в Англії в цьому році. Але якщо ви не можете отримати достатньо сонячним середземноморським пляжам, або навіть далі, а потім ймовірно, це час, щоб розпочати планування вашого відпочинку. Рейс та мотелі … перевірено! Але те, що про те, щоб належним чином застраховані? Дивовижні дві третини британців виїжджати за кордон щороку без страхового поліса, а 8% не визнаємо ніколи виймаючи страхування на зарубіжну поїздку! Подорожі незастрахованих являє собою ряд ризиків. Це не особливо ймовірно, що щось піде не так у вашій мрії, – але якщо у випадку вона робить, як ви будете компенсувати це? Якщо ви не знаєте з чого почати, коли справа доходить до покупок для страхування подорожей, а потім відповісти на наступні три підказки дасть вам деякі хороші покажчики.

тип політики
Є досить багато принципово різних страхових полісів доступно. Там в одному або декількох поїздку, то конкретних пакетів, таких як страхування туриста і спортивні страхування на свята, такі як катання на лижах. Це не повинно бути занадто важко думати, що вам потрібно, якщо ви збираєтеся на іноземній пляжного відпочинку в рамках ЄС – ймовірно, одна поїздка кришка – але якщо ви плануєте більше однієї поїздки протягом дванадцяти місяців, ви повинні ймовірно, піти на мульти поїздки. Сім’ї займається на цих пакетів може зробити їх дешевше в довгостроковій перспективі. За межами ЄС, очевидно, змушує вашу цитату вище. Ви повинні пам’ятати, що у зв’язку з їх дорогою приватної системи охорони здоров’я, можливо, доведеться платити більше, якщо ви їдете в США, і істотно більше, якщо ви збираєтеся в спортивний або катання на лижах поїздки через пов’язані з цим ризиків.

Отримати EHIC карти
Безкоштовний європейської картки медичного страхування (EHIC) дає право на безплатне або із знижкою медичне лікування в державних лікарнях в Європейському Союзі та Швейцарії. Якщо ви подорожуєте в Європі, важливо, ви отримуєте один, так як вона означає, що ви будете розглядатися як громадянина країни, ви відвідуєте. Однак, не обманюйте себе, думаючи, що це саме по собі є адекватною заміною страхування подорожей. Для початку, це діє тільки на території ЄС і Швейцарії. Тоді ви повинні пам’ятати, що ви будете мати доступ тільки до держави, керованого лікарень EHIC, які можуть бути більш обмежені й рідкісні в деяких країнах. Крім того, EHIC не покриє тебе ні про що, крім медичних витрат – так що не забудьте вам все одно потрібно прикриття для втрати багажу і скасування рейсу, і воно не буде охоплювати вас, якщо ви йдете далі.

знаєте, що потрібно
При бронюванні путівки, це досить легко бути продані страховий поліс, що більш охоплює вас. Наприклад, у вас може бути запропоновано перейти на платину політики, яка могла б запропонувати £ 200 млн медичне страхування – але коли ви насправді потрібно таке надмірна кількість обкладинці? По суті, це неймовірно малоймовірно. Ти ніколи дійсно знадобиться більше, ніж 2 млн. фунтів стерлінгів вартістю медичної страховки, а для особистої відповідальності (пошкодження інших людей і їх власності) 1 млн. фунтів стерлінгів має бути достатньо, і £ 1500 для багажу. Тим часом, також переконайтеся, що у вас є кришка для скасування і затримки, і немає нічого більш душі знищуючи ніж хвилююся для відпочинку Вашої мрії, тільки щоб знайти ви не можете піти з причин поза вашого контролю, і все ж вам все одно доведеться розщедритися на це .