переконайтеся, що ваші скла покрита

Один з найбільш поширених нових претензій Йоркському автосалоні страхування є для скла ремонт. Вітрові скла, вікна та дзеркала розбиті у багатьох відношеннях. Злодії, снаряди, незначних зіткнень всі становлять небезпеку для здоров’я вашого скла. Не просто припустимо, ваша страхова компанія має спину, коли справа доходить до виходу на склянку лікаря, тому що покриття різниці між компаніями сильно відрізнятися.

Скло вашого автомобіля є те, що ніколи не слід нехтувати. Ви можете жити без радіо, і ви можете вижити без кондиціонера, але тріснув або зламаний скла небезпечні і повинні бути відновлені якнайскоріше. Вітрові скла як правило, тріщини або павука і викликати перешкод поглядів. Вони не літають, як осколки, як у кіно, так що не отримати всі хвилювався, якщо ви бачите бігун повзуча через ваше лобове скло. Панель являє собою два віконних скла приклеєні один до стороні шматок ламінату. Цей ламінат запобігає осколки скла, які можуть призвести до серйозних травм або смерті.

Бічні і задні вікна в старих автомобілів були зроблені з безпечного скла. Це скло розбивається на квадрати, коли порушена. Це називається кубів багатьма в ЕМТ. Нові транспортні засоби все ще мають захисне скло, але вона має ламінату між склом і, таким чином утримуючи скло квадрати разом і збільшення структурної цілісності транспортного засобу під час аварії.

Хоча в більшості випадків це підвищує безпеку, є одне крах в нові скла. EMTs більше не може швидко отримати доступ до потерпілої пацієнта, просто використовуючи вікно ударом. Вони повинні сподіватися, двері не заблокована закриті, використовувати гідравлічний інструмент, щоб відкрити двері, або використовувати спеціальний інструмент, щоб зрізати весь склом. Після аварії, якщо ви усвідомлюєте і може досягати згорнути вікно вниз без руху ви хребта, це дуже допоможе EMTs. Якщо ви не усвідомлюєте, (або не в змозі досягти, щоб згорнути його вниз, не рухаючи тілом), не хвилюйтеся про це.

Нью-Йорк авто страхові компанії обробляти скла Ремонт та заміна по-різному. Деякі з них $ 50 франшиза на все скло. Інші брила скла ремонт і заміну в категорію збиток і воно підлягає обраної франшизи. Деякі є франшиз на рік, а деякі з них в інциденті. Якщо у вас є на кожен інцидент франшиза, та склом тільки збиток, і це було викликано снаряда (як камінь) він часто не варто, стверджуючи з вашою страховою компанією, тому що скло ремонт буде менше, ніж франшиза. Низькі ціни страхування автомобіля часто отримані позбавляючись певної розкоші, як низький франшиз і вершників скла ремонт.

Завжди дбати про ваше скла. Це не тільки безпечніше, але в деяких штатах це закон. Скло може бути відновлений, якщо це маленький чіп, але повинні бути замінені, якщо тріщини або в кубі. Ви, можливо, втратили скла з низькою франшизи отримати дешеве страхування автомобіля або ваш Нью-Йорк авто страхова компанія може надати люб’язність $ 50 скла франшиза вершника на місці. Для запобігання візуального перешкоди, стежити за тим, що скло фіксується як можна швидше, навіть якщо вам доведеться платити за весь ремонт зі своєї кишені.