переконавшись, що ваш лікар є частиною вашого медичного страхування плану мережі Грузії

Нехай, AOS сказати, що ви вже є лікуючого лікаря або спеціаліста, що ви любите. Це означає, що ви розумієте, як це цінно мати лікаря, який знає вас і знає ваші медичні потреби. І ви розумієте, як важливо, щоб ви довіряєте своєму лікарю первинної допомоги. Однак, дозвольте, AOS, що ваш роботодавець змінив медичного страхування Грузії перевізників. Це призвело до зміни з вашим планом медичного страхування Грузії, і для вашого здоров’я страхування Грузії мережі.

Перше, що потрібно зробити, це звернутися в поліклініку страхової компанії Грузії, AOS веб-сайт і подивитися їх постачальника каталогу. Ви можете шукати ваш лікар на ім’я або місця. Дивіться, якщо ви можете знайти свій лікар, AOS ім’я включено в медичну страховку Грузії каталогу мережі провайдера. Якщо їх там немає, то ви зіткнулися з перешкодою або, принаймні одна річ не подобається у вашому плані. Але не варто впадати у відчай. Є й інші речі, які ви можете зробити.

Вам потрібно знати, чи є ваша нова медичного страхування Грузії план HMO, PPO або POS плану. HMO медичного страхування Грузії плану означає, що ви повинні призначити лікар первинної допомоги який потім повинен написати рефералів для вас до іншого лікаря. Це означає додатковий крок кожен раз, коли ви хочете, щоб ваші переважним лікаря. План PPO означає, що ви отримаєте більше користі, якщо ви звернетеся до лікаря, який є частиною медичного страхування Грузії мережі. Якщо це не так, медичного страхування Грузії плану буде нижчою. POS план, ймовірно, кращим медичним страхуванням Грузії плану варіант, якщо ваш лікар не в мережі. План POS платитимуть ті ж переваги, так як вони не використовують медичного страхування Грузії мережі.

перевірка на мережу з користі для здоров’я страхування Грузії плану

Якщо у вас є HMO або PPO медичного страхування Грузії плану, ви будете тепер хочуть перевірити на вашому здоров’ї план страхування Грузії за межами мережі. Як правило, HMO плани не мають за межами мережі. Потім ви можете попросити свого улюбленого лікаря, якщо вони були б готові знецінити швидкістю, вам доведеться платити зі своєї кишені, тому що ваша медична страховка Грузії план не їх покриття. Якщо у вас є медична страховка PPO план Грузії, і дійсно є за межами мережі, то вам потрібно буде дізнатися, як подати медичні вимоги для того, щоб бути відшкодовані Ваші витрати. Або, можливо, ваш лікар, AOS офіс буде подавати позови для вас.

Інший підхід до вирішення проблеми, що не мають вашим улюбленим лікарем бути частиною вашого медичного страхування плану мережі Грузії, це запитати їх, якщо вони будуть готові приєднатися до неї. Ви можете написати листа своєму медичному страхуванню Грузії носія, і просить їх прийняти ваш лікар. Вони повинні будуть зателефонувати і подати заявку на членство мережі, яка може зайняти деякий час, але часто має зворотну силу. Це допомагає, якщо ви можете сказати їм, що їх медичне страхування Грузії мережа не включати досить провайдерів за фахом, або як хороший.