переживає обговорення Медігеп політики

Ви, можливо, відомо, що план страхування Medicare не покриває всі витрати, зроблені ваших лікарів або в лікарні, так як рахунки ви отримуєте після Вашого лікування стягується з грошима і неабияка кількість, що гроші не платять вашої страховкою Medicare. Цілком можливо, що це навряд чи має якесь значення для когось, але для деяких людей це іноді стає великою проблемою, що нести додаткову плату. Саме з цієї причини тут додаткового страхування Medicare, іншими словами відомий як Медігеп страхових планів, які допоможуть вам отримати полегшення, що додатковий тягар медичних витрат у майбутньому. Справа в тому, що в оригінальній політики Medicare завжди залишаються деякі прогалини, для яких він не платить за всі медичні послуги, що можуть вам знадобитися, так що вибирайте правильно. Тому, якщо ви одним з бенефіціарів початкового плану Medicare, ви можете бути в необхідності купувати Medicare доповненню плану медичного страхування, а також отримати плідні результати. Цей план також відомий як Медігеп страхових планів, як це усуває розрив між політикою охоплення початкові плани Medicare тільки вам потрібно сплатити це загальний медичний рахунок. Так що такого роду план допомагає політики власнику мати повне охоплення його відповідної первинним планом Medicare, і може бути дуже корисним і вона, безумовно, забезпечує захист вашого майбутнього.

Якщо ви які-небудь питання, то телефонуйте в Medigap Advisors, він може допомогти вам розібратися в 10 Medicare доповненню планів тепер доступні, порівнюючи ситуацію і потреби, щоб переваги кожного плану. Вони будуть дивитися на вашу великих витрат охорони здоров’я і показати вам найкращі Medicare доповненню планів захисту і позбавить вас від звинувачень, що Medicare не покриває.

Якщо стаціонарної допомоги є великою проблемою для вас, вам знадобиться для покриття частини програми Medicare $ 1100 франшиза тому що ви повинні витрачати стільки з власної кишені за хвороби перед Medicare оплачує лікарняні рахунки і дає вам розраду. Якщо ви проводите багато на відвідування лікаря офісу, ви повинні зустрітися щорічний частина B франшизи до Medicare оплачує рахунки лікаря, таким чином, найкращі плани Medicare доповненню, є кращим з них з найбільш повним охопленням, відшкодовує частину B франшиза. У той час як Medicare доповненню планів C і F відшкодує вам за це франшиза, незалежно від того, скільки він знаходиться в будь-який даний рік.

У Каліфорнії тих, хто Medigap страхувальників в кінцевому підсумку користуються деякі великі прибутки в якості резидента даної держави, якщо вони вибирають Medicare доповненню планів Каліфорнія. Федеральними законами Каліфорнії розробила унікальну правило народження для всіх каліфорнійців і відповідно до цієї привілеєм можна отримати переваги, як Medigap страхувальник може переключитися на іншого подібного чи меншого охоплення дозволяє Медігеп план протягом 30 днів після його / її день народження. Це великий план перевага навряд чи доступні в будь-який інший штатах США і це дійсно допомагає майже всі старші каліфорнійців, щоб заощадити багато доларів на придбання найбільш відповідного плану Medigap відповідно до його / її останнього стану здоров’я на кожній щорічній основі.