передбачення майбутнього

апроксимації майбутньому
Щоб бути в змозі сказати точніше передбачати клієнта, що може трапитися завтра страхових компаній повинні мати певні знання, що стосуються майбутнього. Це методологія, яку вони використовують для того, щоб визначити, який би характер ставки та премії і яким буде характер завтра так, що людина насправді в змозі дозволити собі цього номеру або премії.

В результаті, страхових компаній хотіли б мати можливість мати доступ до інформації за допомогою генетичного тестування, так як це означало б, що люди, які мали генетичну схильність до деяких серйозних захворювань може бути врахований, і платить більш високі страхові внески для захисту компаній від додатковий ризик страхування таких осіб.

Добровільний мораторій Великобританії охоплює політику захисту доходів до величини в розмірі £ 30 000 на рік, критичні захворювання до значення в розмірі £ 300 000, і страхування життя в розмірі £ 500 000. На його частку припадає близько 97% страхових полісів.

Заборона на генетичної інформації передається в страхові компанії заснована на теорії, що деякі медичні працівники вважають, що існують генетичні маркери для поширених серйозних захворювань, таких як рак і хвороби серця. Активісти побоюються несправедливої ​​дискримінації, такі як збільшення премій або відмови в страховому якщо розкриття генетичних тестів була задоволена, вони стверджують, що позитивний тест на “хвороба” гена не означає, що хвороба не викликає сумнівів.

Заборона має тимчасовий характер, але дійсно тільки тимчасовий ім’я. Вона була вперше представлена ​​в 2001 році і активісти намагалися, щоб він продовжений понад початковий терміну закінчення 2011 року. Їхні зусилля увінчалися успіхом, і заборона не буде зараз коштують до 2014 року і будуть розглядатися ще раз у 2011 році.

Страховиків життя, проте, попросили, щоб їм дозволили мати доступ до результатів тестів для таких захворювань, як хвороба Хантінгтона, як люди, які позитивний результат тесту на ген, який викликає Хантінгтона на 100% вірогідність зараження хворобою. Страховики були надані тільки ризик, щоб попросити результати медичних тестів для гена, якщо поліс страхування життя вивозять коштує більше, ніж £ 500,000.

Може бути, дивно деяким крок був схвалений ABI, Асоціація британських страховиків. “Мораторій на використання прогнозних генетичних результатів випробувань добре працює для споживачів”, сказав генеральний директор ABI Стівена Haddrill. “Це означає, що люди можуть застрахувати себе і свою сім’ю, навіть якщо вони чинять негативний результаті прогностичне генетичне випробування”.

Процес бере участь у визначенні страхування життя вже включає оцінку і розрахунок широкого числа змінних. Участь генетичної інформації, теоретично зробити це легше, але критики відзначають, що існує дуже мало випадків, в яких було доведено, що генетична схильність значно підвищує ймовірність лову певного захворювання. На даний момент те, все залишиться, як вони є, і більшість людей залишаються на основі навіть коли мова йде про спробу отримати поліс страхування життя.