переговори медичні рахунки – поради, які help_

Переговори медичні рахунки істотно знизити медичні боргу. Хоча багато переговори при купівлі товару з продавцем, вони не дають їй думку вести переговори медичні рахунки думаючи, що це не є правильним. Загальна тенденція така, щоб відчувати, що законопроект є остаточним і вони повинні платити всі, що написано в медичні рахунки. Але коли ви говорите з зацікавленою лікарню або лікаря, можна знизити суму, яку ви повинні платити їм. Ви маєте повне право говорити про гроші, ви повинні платити, як це свої важко зароблені гроші, і ви можете врятувати себе від банкрутства оплати медичних рахунків, якщо ви просто дати йому належне думки. І ви не хочете, щоб продовжити період боргу, оскільки це буде тільки шкодити ваші фінанси в довгостроковій перспективі.

аналізувати медичні боргу

Запитайте детальний медичний рахунок, перш ніж приступити до турбуючись, як з ним розплатитися. Не звертаючи від рахунку наосліп, потрібно проаналізувати законопроект пункт за пунктом, щоб дізнатися про все, що було виставлено були надані під час лікування. При перевірці елементів в рахунок, ви можете виявити, що певні ліки або процедури не потрібно або не було надано. Ці предмети можуть бути легко виключена з законопроекту. Як показує статистика йде, ви можете виявити, близько 70 відсотків з пунктів написано в законопроекті, що не були необхідні або не використовуються. Так що будьте обережні, коли ви вивчаєте рахунок. Також перевірте, наскільки ваша страхове агентство має платити, як більшу частину часу, якщо ви ведете переговори Ну, ви можете вийти вільним від боргів у той час як ваші страхове агентство платить за погоджену кількість.

проявляти ініціативу і тактовна

Ведучи переговори медичні рахунки ви повинні пам’ятати, що це не допоможе, якщо ви втратите ваш прохолодно. Якщо ви хочете конкретну лікарню або лікаря, щоб знизити рахунки суму, яку ви повинні бути ввічливі і дуже тактовно. Перш за все, ви повинні проявляти ініціативу, щоб проаналізувати свій рахунок і перевірити реальну суму, яку ви повинні платити. Ви повинні діяти швидко і тримати в лікарні посадових осіб про те, що вам потрібно, щоб пройти через рахунок. Ви можете повідомити їм, що вам потрібно проаналізувати законопроект і зберегти ваші документи на місці. Ваш підхід повинен бути обережним і розумним, щоб знати, як поставити вашу справу належним чином, перш ніж лікар чи лікарня. Ви повинні бути належним причини і вам буде потрібно довести, що законопроект занадто висока для вашого доходу.
уникнути платежів за кредитними картками

У той же час кредитні карти не є рішенням. При оплаті за допомогою кредитної картки, ви все це відкласти оплату на кілька тижнів або місяців, але ви ніколи не подолати з ним. Поряд з цим ви також платите все, що прямо виключає і подальшого шанси на переговори медичні рахунки, і ви в кінцевому підсумку в борг з іншою фірмою, тобто, з вашої кредитної картки компанії. Ви повинні спробувати зменшити суму заборгованості, а не сходити з розуму по тому, як з ним розплатитися.

Ці поради можуть здатися взагалі, але вони відіграють ключову роль у подальших критичних або заперечення, що ви, можливо, доведеться пройти зі своїми кредиторами. Сплата величезні медичні рахунки ніколи не може бути легким. Так що вирішуйте, що переговори медичні рахунки може допомогти вам знизити суму, але він не буде відмовлятися від повної суми.