перевірок кредитних здоров’я

Політики у Вашингтоні схоже, цікавитеся тільки сперечатися про принципи. Ніхто не хоче, щоб отримати реальну і почати говорити ні про скорочення бюджетів, податків або піднімає, щоб заплатити за поточний плоту речей уряд надає. Немає демократ не може запропонувати різання праві. Немає GOPer не може запропонувати підвищення податків. Електоральна база піднімуть люті і бий. Це залишає країну в безладдя. З тих пір як власність міхур лопнув і кредитної кризи прибутку, ми були у важкому становищі. Національний рівень безробіття був коливається в районі 10% для виїзду на два роки з окремими державами і вікових груп більш серйозної шкоди. Вартість нерухомості продовжують падати з особистих банкрутств і втрати права викупу чекають, щоб зловити тих, чий сімейний бюджет не може йти в ногу з витрат на проживання. Хоча проблема robosigning сповільнилося банкам майна, тисячі властивостей, прийнятих на власників іпотеки щодня. Це робить ваш власний рахунок кредиту особливо важливо.

Щоб отримати найкращий результат, ви повинні керувати вашої кредитної добре. Це не означає, платити готівкою за кожну боргу. За іронією долі, погашення всіх боргів означає, що ви не реєструють в управлінні боргами. Ви повинні тримати кредитні карти і використовувати їх відповідально підтримувати ваш рахунок. Це вимагає селективної обрізки. Погасити все найдорожче, як і карти магазину. Зберігайте карти з низькою процентною ставкою. Якщо вам потрібна порада, піти в один з етичних консультантів боргу. Національний фонд Кредитна Консультація працює сайт допомагаючи вам знайти більш відповідальну радників. Навіщо це робити для цілей страхування?

На жаль, страхові компанії використовують кредитні рейтинги у встановленні ставки страхових внесків. Статистика показує, люди, які мають низький бал зробити більше претензій. Є кілька причин. Як сімейний бюджет опинитися під тиском, поточне обслуговування та ремонт списку пріоритетів. Старі автомобілі частіше, що беруть участь в аварії. Там також спокуса для здійснення шахрайства. Якщо в сім’ї не вистачає готівки, стверджуючи, що їх транспортний засіб було вкрадено стає все більш поширеним явищем. Отже, чим вище швидкість стягується. Це не дуже справедливо, але страховики залишитися в прибутку.

Кожна компанія має свою власну формулу для розрахунку ваш рахунок кредиту, і ви не маєте права, щоб побачити свої результати. Але у вас є право перевірити інформацію, з якої бали розраховуються. Вашингтон справив Ярмарок кредитних звітів закону (валюті). Три найбільші компанії, Equifax, Experian і TransUnion повинні дати вам безкоштовну копію вашого кредитного звіту раз на дванадцять місяців. Все, що вам потрібно зробити, це запитати. Якщо ви виявите будь-які помилки, ви можете наполягати компанії виправлення інформації. Якщо є спір, у вас є право на розміщення поруч з коментарем інформацію, яка пояснює, чому ви вважаєте, що це неправильно.

Якщо ви виявили серйозні помилки, скажімо звітності у вас є неоплачені борги, це буде впливати на ваш рахунок кредиту. Коли ця інформація була виправлена, попросити новий цитата з поточного страховика. Більшість відповідальних компаній страхування автомобіля буде зменшити свої премії негайно. Кращий повернемо премій як переплатили. Це не може виробляти дешеві авто страхування, але це зробить вас почувати себе краще.