перевірити вашу кредитну історію

Якщо все було залишено до здорового глузду, вся справа написання страхування буде легко. Все, що вам потрібно, це оцінка здатності керувати автомобілем людини. Хороші водії мають менше аварій так платити менше. Погані драйвери несе відповідальності за претензії. Це погано для бізнесу, тому вони платять більше. Крім вони повинні були прийняти цю просту думку і зробити все складніше. Тепер кожен останній факт в кожному випадково, що повідомляється, збирають страховики і проаналізовані. Якщо ви сиділи перед комп’ютером в головному офісі страховика, ви могли б зробити пошук і з’ясувати, скільки Chevrolet Tahoes були залучені в аварію на прямій сухій дорозі, коли всі драйвера потрібно було гальмувати, щоб уникнути зіткнення . Насправді, це чудово, що ви можете дізнатися, коли ви додаєте в часу доби, погоди, і будь-які інші змінні, які ви дбаєте, щоб забрати. Буквально, є статистика з усіх питань. Так, якби ви запитали комп’ютер, будь то був професор Plumb в бібліотеці з підсвічником, не було б відповіді. Так само, якщо ви поклали водієві будь-якого віку, раси, релігії і підлоги в будь-яку марку і модель автомобіля в певній частині країни, з оцінкою річний пробіг, ви побачите, ймовірність аварії. Комп’ютерні моделі в тому, що точно.

Тому, можливо, це може бути сюрпризом, що одним з факторів, тепер вважаються страховими компаніями ваш рахунок кредиту. Це займає місце їх низкою банків і кредитних компаній, поміщиків і всіх, хто цікавиться Ви, швидше за все, платити їм. Це також відповідає інтересам потенційних роботодавців, які дивляться на шукачів Чи вони розпоряджаються грошима. Теорія, здається, що люди з поганою кредитною оцінки, швидше за все, бути ненадійними працівниками – Можливо, коли у них не вистачає грошей, вони повинні бути більш імовірно, щоб вкрасти? У всякому разі, страховики також думаю, що поганою кредитною бали означає, що ви, швидше за все, зробити заявку. Це обертається ZIP-код зважування. Бідні люди живуть в типі районі, де транспортні засоби вандалізму або крадіжки. Вони етапі аварії для виготовлення підроблених претензій. Всі звичайні стереотипи, яка працює так несправедливо.

Але як тільки ви знаєте страховики збираються перевірити ваш рахунок, необхідно вжити заходів. Недавнє опитування показало, що є помилки в кредитних історій 80% дорослих американців. Більшість помилок не були серйозними, але досить знизили кредитні рейтинги. Пам’ятайте, що існують три основні компанії, Equifax, Experian і TransUnion, тому потрібно перевірити всі три. Це абсолютно безкоштовно. Ярмарок кредитних звітів закону дає вам право на одну безкоштовну копію вашої історії щороку, і право на будь-які помилки виправлені. Якщо ви впевнені, що все правильно, ви можете отримати авто страхування цитатою знаючи, що вони будуть засновані на потрібну інформацію. Якщо ви виявили серйозні помилки в вас кредитна історія, зв’яжіться з вашим поточним страховика не чекаючи цитати страхування автомобілів. Більшість компаній виправити премій негайно.