переведення годинників може врятувати життя

Так insurance.co.uk випустила цифри, що показують, що смертність на дорогах Великобританії можуть бути скорочені на 6% – близько 200 осіб на рік – якщо годинники були висунуті, а не тому у Великобританії щозими.

Дослідження показало, що використання Британське літній час (BST) влітку і BST +1 взимку буде, зокрема зменшили смертність на дорогах під час коротких зимових днів. В даний час Великобританія використовує BST влітку і взимку GMT.

Цифри страхової компанії показують, що це зміна може потенційно привести до невеликого збільшення дорожньо-транспортних пригод і смертей в темряві вранці, але виграють від зниження нещасних випадків у поточному темної половині дня та ввечері. Торік ми бачили 3172 аварій, які потенційно можуть бути зведені до 2989, якщо цей хід був узятий. Серйозні травми також буде падати з 28672 до менш 27000.

Стать Парді з yesinsurance.co.uk сказав: “” У 2006 році смертність на британських дорогах склало 522 в п’ять годин між 6 ранку і 11 ранку, піднявшись до 961 з 3 вечора до 8 вечора, “сказав Пол Парді з yesinsurance.co.uk. Статистика нещасних випадків показує, що темрява збільшує рівень ризику на дорогах і наш власний досвід здійснення страхових виплат по ДТП відображає цю схему. Рухомих годин вперед взимку буде сприяти скороченню нещасних випадків в той же день, в той час як відповідне збільшення нещасних випадків раніше в цей день було б менше “.

Середовища також виграє від цього кроку, країна побачить значне скорочення викидів CO2. Велика частина населення Великобританії спить в перші години ранку, все більше людей у ​​свідомості у другій половині дня і раннім вечором і використання енергії для опалення та освітлення.

Там було попереднє речення поставити годинник вперед у зимовий період, і було експериментом між 1968 і 1971, ідеї відмовилися через побоювання, що школярі будуть брати участь в аварії в перші години після півночі. Однак yesinsurance.co.uk стверджує, що в даний час темно, коли школярі вносять свій шлях додому зі школи в розпал зими, і зміни не означають більше аварій, пов’язаних з ними.

Інший аргумент проти змін було те, що Шотландія буде страждати через його коротких годин денного світла в зимові місяці, проте вони, як очікували б побачити ті ж самі скорочення в результаті нещасних випадків, як і решта Великобританії. Парді сказав: “Ті ж правила щодо строків дорожньо-транспортних пригод застосовуються в Шотландії, як в іншій частині Великобританії Тим не менш, це було б цілком можливо для Шотландії, щоб працювати на одному різниця в часі з іншою частиною Великобританії в. Взимку, якщо це було переважно. ”

Результати цього дослідження були підкріплені аналогічними питаннями дослідження Кембриджського університету інженерів, в якому говориться, що перебування на BST круглий рік могли б запобігти 104 смертей на дорогах і 450 серйозних травм, економлячи Національної служби охорони здоров’я 200 млн фунтів на рік. Та страхування стверджує, що ще більшої користі буде видно з її власних пропозиція для переїзду в BST +1.

Дослідження Кембріджського університету також посилені да страхових випадків, що Великобританії викиди парникових газів будуть скорочені і мільйони фунтів можна було б врятувати на рахунки за електроенергію від зміни часу ми працювати на в зимовий період. Вони виявили, що темні вечора викликати клієнтам використовувати додаткові 5% електроенергії, які генерують мільйони тонн CO2.

Неодноразово стверджувалося, що Великобританія буде витягти велику користь з синхронізації годин з іншою частиною Європи, люди заявили, що вони воліли б мати більше денного світла в другій половині дня та ввечері взимку, ніж вранці.

Ця зміна може також бачимо позитивний вплив на страхові поліси, якщо ймовірність нещасних випадків зводяться то клієнти в остаточному підсумку платити менше за їх автомобілем або політики ван страхування.