переваги індексу універсального страхування життя

Індекс акцій Універсальної Життя (EIUL) страхування дозволяє власникові мати гнучкість, щоб скорегувати свої премії, а також вигоди від виконання фінансових ринках. EIUL політика є однією з форм постійного страхування життя, яка пов’язує грошову вартість політику фінансового індексу. Політика має фіксовану частину процентної ставки, а також індексовані рахунок. У цілому, він поєднує в собі переваги універсальної політикою життя з індексованою інвестицій. S & P 500 Index використовується більшістю компаніями в якості базового індексу для даного продукту.

Як правило, EIUL політика буде мати стелі, а також стать, встановлені для повернення. Таким чином, політика ніколи не буде втрачати гроші. Однак, якщо фінансовий індекс робить краще, ніж очікувалося, Інвестор може потенційно не бачать всі переваги.

Завдяки гнучкості, що покупець отримує від EIUL політики, вони також мають додатковий ризик. У середньому традиційної політики загального життя збільшиться від 4 до 6% на рік. EIUL може досягти індексовані доходи вище, ніж 18%. Тим не менш, можуть бути і роки, коли повернення становить менше 4%. Існує, однак, не так багато ризиків з індексом універсальний поліс страхування життя, як з прямого інвестування в індексний фонд.

Так як же страхова компанія пропонує клієнтам переваги індексних фондів, не проходячи весь ризик на них? Відповідь у тому, що страхові компанії насправді не інвестування премій в індекс акцій. Вони будуть інвестувати страхові внески до фіксованою процентною інвестицій та обробки викликів.

Потенційні клієнти, які роблять покупки для EIULs повинні розглянути наступні питання, коли вони порівнюють різні політики:
• Cap – Який максимальний річний приріст?
• Частка участі – скільки рахунку рости, коли індекс продуктивності позитивно?
• Активи збори – Скільки віднімається комісій від продуктивності індексу?

Швидкість росту ковпачок варіює, але зазвичай знаходиться в діапазоні від 10 до 14% діапазону. Гарантований зазор мінімум в 3 до 4%,. Рівень участі вказана у відсотках. Наприклад, якщо основний індекс S & P 500 і збільшується на 10% і коефіцієнт участі 65%, то EIUL буде нараховано інтерес 6,5%. Участь ставки варіюються від 60% до 135%.

Майже всі страхові компанії кредитною ставкою на основі щорічних точка-точка методом. Це означає, що капітал-значення індексу щороку в порівнянні із значенням на початок року. Хоча це найбільш поширений метод, важливо, щоб підтвердити, який метод використовується перед виконанням політики придбали. Важливо також, щоб перевірити, коли мінімальна EIUL гарантії зарахування на рахунок. Деякі компанії не можуть робити це щорічно. Замість цього вони будуть кредитувати гарантує кожні п’ять років або навіть протягом усього терміну дії поліса.

EIULs пропонують страхувальникам багато переваг. На додаток до перерахованих вище, вони мають можливість визначити, скільки премії переходить в індексованих рахунку. Тим не менш, EIULs може призвести до плутанини. Хтось розглядає питання про придбання цього продукту повинні розглянути всі варіанти, пов’язані з політикою і зрозуміти, як механізми кредитування буде діяти протягом терміну служби продукту, перш ніж зробити остаточне рішення, щоб йти вперед.