переваги та критерії політики Медігеп

Medicare доповненню планів або Медігеп приватного медичного страхування, які призначені для тих людей, у яких вже є політика Medicare. Медігеп чи планів Medicare доповнення допомагає Medicare бенефіціарів нести, що додаткові медичні витрати, які залишаються в стороні від первісних планів. Назва Медігеп пропонується, оскільки вважається, що ці політики усуває розрив між освітленням Medicare і оригінальне витрати або суми рахунку стягується.

Якщо ви знаходитесь в початковий план Medicare ви можете купити план Medicare доповнення, і обидві з них буде платити вам свою частку охоплення. Слід зазначити, що політика Медігеп приватних планів медичного страхування і приватні страхові компанії можуть тільки продати їх, а не будь-якими державними організаціями. Ці плани повністю у веденні приватних страхових компаній. Але слід зазначити, що, хоча ці плани повністю управляється і продаються приватними страховими компаніями, але як і раніше є тільки 12 додаткових планів позначені через L. Всі ці плани існують окремі поліса але плани в рамках цього ж супровідний лист повинен забезпечити ті ж переваги. Це означає, що незалежно від того, від якої компанії ви купили політики, вони повинні забезпечити той же обхват, як це передбачено в інших компаніях, не більше й не менше.

Майже всі Medicare доповненню планів забезпечують основні переваги плану і, крім того, що вони мають додаткові переваги. Тому, перш ніж вибрати план для себе ви повинні бути дуже обережні, так що ви можете вибрати правильний вибір для себе, а не втратити угоду. Тому, які звертаються за допомогою страхового агента може бути найбільш плідним, оскільки вони більш обізнані про деталі політики та ставки різних компаній. Більше того, слід пам’ятати, що при тому, що компанії зобов’язані забезпечити ті ж переваги при тих же супровідний лист, але у них є свобода фіксуючи їх курс. І ставки страхових внесків за той же план може відрізнятися для різних компаній.

Критерії, які були виправлені в більшості компаній, які надають планів медичного страхування полягають у наступному. Щоб перейти на план Medicare доповненню особа повинна бути зареєстрована в частині А і В оригінальній Medicare, перш ніж вони можуть піти на Медігеп політики. Особа може отримати план Медігеп гарантованим в обігу протягом періоду відкритої реєстрації, який розпочинається протягом 6 місяців повороту 65 або надходження до Medicare Part B в 65 років і старше. А також, що в цей період не медичне обстеження не потрібно. Але крім відкритої реєстрації видачі страхової компанії також може висунути вимогу медичного обстеження, а також може отримати лікуючих лікарів заява, якщо вона визнано за необхідне. Але головне, що слід мати на увазі, що ця політика не сумісна з будь-якими іншими формами приватної медичної страховки як, наприклад, план Medicare Advantage.