переваги, пропоновані страховий поліс готелі

Право мати справу з різними групами інтересів і фактори, нещасні випадки, стихійні лиха і несприятливі умови для ведення бізнесу, готельного бізнесу схильна різним ризикам. Таким чином, щоб зробити бізнес Перехід через ці перешкоди плавно і зробити його стійким, існує необхідність адекватного фінансового покриття. Одним з таких всеосяжних інструмент, який пропонує фінансову допомогу в разі потреби і робить бізнес стійким є “готельного бізнесу страховий поліс.

Важливість страхування готелі
Як власник готельного бізнесу, ви знаходитесь в небезпеці облицювальних ситуацій, які можуть призвести до втрат і збитків для Вашого бізнесу. Ці ситуації включають пожеж, цивільної відповідальності, крадіжки змісту, ніякої катастрофи, провідні до пошкодження майна або потерпілого на клієнта / співробітника, судові позови від незадоволених клієнтів, трудових спорів і т.д. Крім того, можуть виникнути ситуації, такі як рецесія і т.д., коли ви змушені закрити свій бізнес тимчасово.

Отже, дуже важливо, що ви кількісно ризик для готельного бізнесу й купити адекватного страхового покриття, як покриття прийде до вас на допомогу в таких ситуаціях.

Переваги
Вигод, отриманих в готельному бізнесі далекосяжні. Проводячи розумну суму на отримання страховки, ви можете отримати декілька важливих переваг, які полягають у наступному:

• Покриття для обох, майна і зміст
Хоча готельний бізнес підпадає під індустрії гостинності, вона має справу з важкої інфраструктури, таких як просторі будівлі, сучасні сховища, важлива техніка, величезний перелік, а також інші файли, такі як статті, інструменти, посуд, начиння, меблі, меблі, світильники, електрообладнання, кондиціонери і т.д.

У той час як фізична будівлю схильний збиток від інцидентів, таких як стихійні лиха, пожежі і т.д., компоненти схильні до ризику від пошкодження, крадіжки, відповідальність від клієнта / співробітника і т.д. Таким чином, має сенс купити страховий поліс покрити ваші готельного бізнесу від можливих і несподіваних ризиків.

Так як готель страхування пропонує страхування як будівля готелю, а також його зміст, вам не потрібно приймати два окремих страхових полісів.

• захист від претензій з боку громадськості
Готельний бізнес включає в себе різноманітні відносини з широкою громадськістю, в тому числі продажу продуктів харчування та напоїв, забезпечення житлом, організацією туристичного відпочинку, конференцій і бізнес-делегації ряд інших заходів. Великий або маленький, є високий ризик відповідальності по всіх цих послуг через певне незадоволених клієнтів по будь-якої причини, маючи справу з вашим бізнесом або через дрібних питань між працівником і клієнтом, або через пошкодження сталося замовнику або майну клієнта , через недбалість вашого бізнесу або співробітника.

• роботодавців і претензій відповідальності за якість продукції
Тут є два сегменти – відповідальності роботодавця та відповідальності за якість продукції. Ми обговоримо кожен окремо.

“Відповідальності: закон наказує всім роботодавцям, щоб піклуватися про співробітників ‘O Роботодавці здоров’я та умов праці на робочому місці. В обов’язок роботодавця прийняти адекватні заходи у випадку хвороби або нещасного випадку. У разі, якщо умови праці завдати шкоди здоров’ю працівників, то є шанси перед відповідальністю стверджують співробітники.

O відповідальності за якість продукції: Готелі служити різні страви та напої, у тому числі рутинних продуктів харчування, алкогольних і безалкогольних напоїв. Але, є високий ризик, пов’язаний з відповідальністю цих продуктів харчування – люди можуть захворіти після використання продукту, скажімо пакет гамбургери. Страхування відповідальності Готель захищає ваш бізнес від претензій, які відбуваються через неякісні продукти харчування обслуговуваних вами.

• Забезпечує плавність запуску бізнесу – припинення діяльності
Крім ризиків, пов’язаних з співробітниками, громадськістю та клієнтами, ви можете зіткнутися з ризиками, які є абсолютно поза вашого контролю. Вони включають в себе економічний спад в цілому, катастроф, як повені, зливові дощі, землетруси тощо. Всі ці перервати готельного бізнесу, і може призвести до тимчасової зупинки бізнесу. Страхування Готельний бізнес пропонує кришки для всіх цих ризиків.

Розклад брокерська фірма допоможе вам отримати індивідуальні політики
Усвідомлюючи ризик, пов’язаний з вашого готельного бізнесу і важливість страховий бізнес готелю, це час для покупки страхового покриття, яке підходить за обсягом охоплення, служби та премій. Замість того щоб купувати кілька страхових кришками, краще купити один поліс, який покриває всі можливі ризики з якими ви стикаєтесь. Крім того, краще купити налаштовані страхового покриття замість стандартного.

Для отримання найбільш відповідного покриття страхового бізнесу, рекомендується звернутися до відомої брокерської фірми, що мають досвід і знання в області продажів страхових готельного бізнесу. Проведіть переговори щодо кришкою, яка носить комплексний характер достатньо для готельного бізнесу. Це залежить від розміру, кількості клієнтів, години роботи, і продукт / послуги, які ви продаєте.

Готель страхування буде досить значний і, отже, ви повинні купити його маючи на увазі ризики, пов’язані з нею. Він захищає ваші цінні бізнесу від різноманітних ризиків і зобов’язань.