переваги ощадного рахунку здоров’я

Ощадний рахунок здоров’я є відносно новим податком заощадження автомобіля, але це той, який робить багато сенсу. Навчитися управляти цією нової опції і розуміння її переваг дійсно може допомогти людям зекономити купу грошей, коли непередбачені медичні витрати приїхати.

Здоров’я плани ощадного рахунку, як правило, поставляються в двох основних формах – роботодавця спонсором і самостійно придбали. Оскільки правила для спонсорованих роботодавцем плани можуть відрізнятися від бізнесу до бізнесу, ми будемо фокусуватися на тих людей, які купують свої індивідуальні страхові поліси здоров’я може виявитися корисною.

У двох словах, ці заощадження планів дозволить людям зекономити гроші на безмитної основі для кваліфікованих медіальної витрати і майбутню пенсію медичних витрат. Щоб кваліфікуватися, люди повинні бути в стані підвищеної франшизи плани охорони здоров’я, яка означає, що вони заплатити як мінімум $ 1000 в франшизу для самостійної тільки охоплення. Більшість страхових компаній тепер клієнти знають, коли вони вибирають план робить цей варіант для них доступний.

Переваги ощадний рахунок здоров’я багато. Вони включають в себе:

* Гроші в ощадний рахунок здоров’я належить людині, яка відкриває його. Як витратити ці гроші, залежить тільки від людини, але якщо він йде на некваліфіковану медичні витрати, податкові пільги будуть втрачені.

* Гроші “зашкалює”. У той час як деякі спонсоровані роботодавцем і підтримує здоров’я ощадний рахунок безліч вікон не дозволяють пролонгувати з року в рік, самостійно відкрив рахунок робить. Гроші, вкладені в рахунок доходу оподатковується, якщо вона не використовується для неприйнятних витрат.

* Допомагає людям накопичити на витрати швидше. Так як податок на прибуток не вступлять у гру з цими рахунками, зекономлені гроші можна допомогти додати до якіснішого накопичення готівкових грошей, якщо і коли це дійсно необхідно.

* Легко відкривати. Більшість банків, кредитних спілок, страхових компаній з високою франшизи планів і так далі буде допомагати людям створювати свої власні плани в галузі охорони здоров’я ощадний рахунок. Єдиною вимогою є правильний вид поліса медичного страхування. Вона не повинна коштувати нічого, щоб відкрити один з цих планів.

* Простота у використанні. Більшість HSAs приходять з дебетовою картою типу, які можуть бути використані для оплати кваліфікованих медичних витрат.

Ці плани трохи хитрий, щоб зрозуміти, наскільки всі найдрібніші подробиці того, що допустима витрата, а що ні. Федеральний уряд пропонує досить детальну інформацію про кваліфікованих витрат, але є деякі узагальнення, які можуть бути зроблені. Типи речей зазвичай включається в список кваліфікованих є:

* Страхових внесків. Це допускається для сплати страхових COBRA і для тих, хто не має роботи.

* Доплати. Кілька разів доплати суми можуть бути віднесені на ощадний рахунок здоров’я.

* Ліки. Як правило, вони вважаються виправданих витрат, як і більш-рецепта ліки і медикаменти.

* Стоматологічний і бачення догляд. У більшості випадків, витрати, пов’язані з не-косметичні стоматологічні та бачення догляд вважають справедливої ​​гри.

Ощадний рахунок здоров’я може бути відмінним способом, щоб банк гроші, щоб заплатити за медичні витрати, не відчувати себе вкусити податку на прибуток. Поки гроші, які використовуються на цих рахунках витрачається на кваліфікованих медичних витрат, економія виходить після використання, а також.