переваги особистого медичного страхування і стоматологічне обслуговування

Число роботодавців, які пропонують стоматологічного страхування росте швидко, оскільки покриття для лікування зубів, надається частіше як частина групової політики медичного. Іноді стоматологічну страховку догляду є частиною програми охорони здоров’я з одного франшизи називається інтегрованим франшиза, застосуємо до обох медичних та стоматологічних витрат допомоги. Найчастіше стоматологічну страховку догляду та стоматологічних випадків обробляються окремо, незважаючи на те, що вони цілком можуть бути частиною більш великого пакета з окремим зменшують страхування здоров’я і для стоматологічного страхування. Там також може бути тимчасовим періодом у групі стоматологічних політику, щоб допомогти утримувати покриття для існуючих умов.

Різні стоматологічні політики догляду заплановані, тобто переваги обмежуються вказаним максимумів на одну процедуру, з першого покриття долара. Велика частина, проте, широкого страхування, які працюють майже подібним способом як необхідного страхового покриття витрат охорони здоров’я.

На додаток до франшизи, співстрахування та максимуми, можливо, буде також впливати на допомога, що виплачується при стоматологічної програми. Співстрахування відсотки можуть застосовуватися до відшкодувань, які є або розумних і звичайних (R & C) типу або запланованої формі. Програма заснована на R & C можна застосувати співстрахування відсотків на звичайні і звичні плату стоматолога, за умови, що вона реалістична. Цей вид страхування також визначені як зазвичай, прийнято, і розумні (УЦР) або звичайні і переважаючі (U & P). План, який запланований можна застосувати співстрахування відсотки з графіком або список фіксованих сум у доларах для кожної покрита вигоди. Заплановані посібники зазвичай менше R & C посібників.

Широкий стоматологічних політики зазвичай дають рутинних стоматологічних послуг, не франшиз або співстрахування сприяти профілактичної стоматологічної допомоги. Загалом, є певна кількість доларів максимальної заборгованості за кожен рік, і, час від часу, на одного члена сім’ї застрахованої. Там також може бути граничний термін на одного пацієнта.

Номери рутинної стоматологічної допомоги включає в себе наступне:

• Відновлювальна-ремонт або відновлення зубної роботи, яка була пошкоджена в деякому роді
• Усні хірургічне лікування проводиться операція в порожнині рота, наприклад, видалення зуба мудрості
• ендодонтії обробка пульпи (м’якої тканини речовина розташована на основі кожного зуба)
• Пародонтології звернення з підтримуючою структури зубів
• Протезування-штучними заміни
• Дитяча стоматологія стаціонарного управління і профілактичний і відновлювальний методи головним відповідної дітей та молоді
• Усні патології-мікроскопічне дослідження речовини біопсія тканин для діагностики захворювань порожнини рота, включаючи рак ротової порожнини
• ортодонтія-модифікація нерівності зубів, найчастіше, підтяжки

Для не лікування рутини, комплексний план платить відсоток, наприклад 80%, з розумних і звичайних рахунків. Людина платить щорічні франшизи і рахунок чого залишається. Загалом, франшиза на одну фізичну особу або на сім’ю і, як правило ліміту страхування переваги заявив максимумів на рік.
Плани, які забезпечують для ортодонтичного лікування зазвичай мають окремі ліміти і франшизи для ортодонтії. Співстрахування відсоток схильні до 50%, а не вище 75% або 80%, що відноситься і до інших типів, що не рутина стоматології.

Численні політики пропонують вибір постачальників, з яких планом учасники повинні вибрати. У кілька планів, якщо програма лікування, ймовірно, піде вище певної суми, скажімо, $ 400, опис має бути представлено страховику стоматолога. Опис описує очікуване лікування та перераховуються очікувані витрати. Програма розглядає і оцінює цей опис і відправляє стоматолога оцінку вигод, які будуть оплачені.