переваги низького медичного страхування вартістю

Щоб захистити і зберегти здоров’я хтось, низька вартість медичного страхування не потрібно. У зв’язку із збільшенням витрат на оплату професійних послуг лікарів і лікарняних витрат, повинна бути низькою вартості медичного страхування доступні кожному. Статистика уряду США показують, що більше 40 мільйонів американців не мають недорогу медичну страховку. Ціни охорона здоров’я стрімко і постійно ростуть, і багато людей не можуть дозволити собі навіть основні медичного страхування.

Недорогий медичного страхування є програмами, які пропонує поліси страхування здоров’я в набагато менших витратах. Студенти, безробітні та малозабезпечені сім’ї є кращими кандидатами для такої низької вартості медичного страхування. Ці люди можуть вибрати зі списку низька вартість медичного страхування політики, які пропонують покриття за мінімальною ціною. Ці низькі вартості медичного страхування пропонують низькі страхові внески в порівнянні з іншими програмами медичного страхування там. У деяких з цих планів, роботодавець виплачує частину страхової премії. Важливо, що, хоча і не дорогий, план повинен відповідати потребам людини. Низька вартість медичного страхування план повинен також забезпечити захист від серйозних захворювань, таких як рак і діабет.

Недоліком низької вартості медичного страхування є те, що за нижчої премії, є й менш вигоди. Недорогу медичну страховку зазвичай пропонує базове покриття, таких як виплата вартості лікарні, хірургічного, і лікар рахунку. Операційна кімната, діагностичних процедур, анестезії, і лабораторні витрати звичайно покриваються також. Тим не менше, люди з низькою вартості медичного страхування отримують дуже мало хто з переваг, які пропонують інші програми медичного страхування, таких як хірургічні витрати, включаючи професійний збір помічником хірурга, служба швидкої допомоги, переливання крові, кисню, що відпускаються за рецептом ліки, і навіть протези.

Страхування здоров’я учнів є одним з видів недорогу медичну страховку, яка пропонує страхування на повний робочий день студентів коледжу у віці від 17 до 19 років. Студенти повинні бути зараховані до щонайменше дев’ять кредитів quailfy для цього виду страхування. Аспіранти можуть також застосовуватися для цього типу низькою програма медичного страхування вартістю. Ці студенти повинні бути зараховані в коледж чи університет, який визнаний і державну акредитацію. Університети і коледжі зазвичай пропонують цей тип студента недорогу медичну страховку, так що якщо коледжу пов’язані, перевірити освітлення пропонується, оскільки страховий поліс кожен університет відрізняється. Інші медичні низької вартості страхування можуть бути передбачені страхування здоров’я учнів також.

Найголовніша перевага цього низького програма медичного страхування вартістю є вартість. Низьку премію пропонується. Він також зізнається, навіть якщо студент передає інший університет або коледж. Стандартний студент програми медичного страхування є низька вартість медичного страхування політики, який коштує менше, але має менше переваг. Незалежні окремі політики коштують дорожче, але пропонує покращене покриття. Відвідайте медичне страхування Fadyana Догляд