переваги наявності страхування подорожей

Краща система охорони здоров’я в світі можна знайти в Канаді і так канадці не так хвилювався, коли справа доходить до отримання хворим у майбутньому. Це добре, якщо вони не вважають це, поки вдома, але, коли вони подорожують за межами Канади, то це стає проблемою. Враховуючи, що ви можете зіткнутися з раптовим захворюванням або травмою, навіть у Сполучених Штатах, в стороні від фінансових труднощів ви також стикаються з реальними емоційний і психологічний стрес. Як багато зрілих туристів б сказав, завжди стежити за тим, що у вас є достатньо всеосяжного глобального медичного страхування, перш ніж покинути Канаду всяк випадок.

Де купити страхування є те, читачі хочуть знати, а також при їх медичному страхуванні достатньо. Беручи до уваги людей, які могли б подорожувати в USor Європі, було відзначено керівником великого банку Вінніпега, що, хоча існують положення для повноцінного пакету за розумною вартістю немає нічого, що може замінити загального медичного страхування.

Якщо це можливо, інший страховий пакет повинен бути покупка доповнити ці переваги, коли справа доходить до старших членів картою. Дві великі страхові компанії рекомендують страхування подорожей здоров’ю не менше $ 1 млн, і обидві ці компанії масштабувати вартість їх пакетів, тому що їх дослідження показали, що є більше претензій від тривалого проживання і від людей старше 60 років. Певні витрати тільки дозволили компанії розширити свій максимальне охоплення такими, як між 60 і 65, і нічого понад це.

Беручи до уваги мандрівників, вони можуть звернутися за допомогою при пошуку плану медичного страхування. Найкраще буде страховий агент, коли мова йде всебічний огляд, але і для інформації про великі компанії, поговоріть з турагентом. Одна велика страхова компанія засновує свої ставки за віком, ті 60 і під 61 і ті, і знову, і тривалість перебування. 10 одноденних поїздок страховка буде коштувати людині понад 61 $ 17 в той час як самотній мандрівник у віці до 60 потрібно буде тільки заплатити суму $ 9.10.

Вартістю $ 23,50 для когось у віці до 60 і $ 67 для когось більше 61 така ж політику, але на цей раз на 30 день поїздки. Відповідно вартістю $ 95 і $ 220 для покриття 48 одноденних поїздок. Ціни продовжують зростати довше функціонувати далеко від дому. Пари старше 60 років, планується на два місяці будуть платити $ 540, або $ 270 на людину, для повноцінного пакету медичного страхування або $ 1350, якщо вони планують розширити свої зимові канікули до чотирьох місяців.

Коли справа доходить до пари Вінніпезі, вони змогли зігнути довгострокові ставки здоров’я термін страхування на свою користь. Два 60-денний плани охоплення, що вони купують замість 120 пакетів день здоров’я для чотирьох місяців вони проводять у південних штатах щороку. Це добре відома страхова компанія також надає інші варіанти, які є менш дорогими. Від іншої компанії приходять значно нижчі ставки, навіть якщо їх масштаби залежать від віку, а також. Близько $ 330, скільки пара старше 65 років потрібно платити за шістдесят охоплення день. Розраховують отримати відмову, коли мова заходить про деякі страхових полісів, і це буде згадати, як договір не зможе забезпечити покриття для будь-якого медичного стану, яке почалося до дати набрання чинності політики.

Пропонуються декількома компаніями є охоплення розроблений набуде чинності після того, як ті з різних планів кредитної картки закінчується. Кілька компаній порадить вам достатньо придбати страховий тривати протягом всієї поїздки. Недорогий плани доступні від деяких компаній і деякі з них не вважаємо вік як фактор. Для цих видів планів, покриття не завжди забезпечений, якщо поїздка за останні 60 днів. Існує компанія, яка може бути в змозі допомогти вам, даючи гроші на чайові економії, які допоможуть вам компенсувати витрати на медичне страхування, коли ви подорожуєте. Пам’ятайте, що преміальні поїздки за здоров’ям можуть бути включені до витрат на медичне обслуговування і включений у вашому розрахунку податкового кредиту з податку на прибуток.