переваги наявності дружина-страхування працівників

При запуску невеликий сімейний бізнес, мають право плану страхування може бути джерелом великої переваги в плані медичного страхування. Це особливо важливо для «дружина співробітника” ситуації.

Що таке дружина співробітника страхування?

Від страхової точки зору, чоловік-працівник працівник бізнесу, який є чоловіком для власника бізнесу, але не є власником самостійно або професійним фахівцем. Подружжя-працівник не може бути класифікована як «незалежний підрядник», а також. Говорячи просто, дружина власника бізнесу повинні працювати як простий працівник, що не мають формального можливість впливати на прибуток або процесу прийняття рішень у бізнесі.

Є багато елементів, які IRS враховується при кваліфікації дружина власника бізнесу в якості працівника. Наприклад, якщо чоловік зайця частки більш ніж на 2% в корпорацію підрозділ S то вони класифікуються як власник бізнесу, навіть якщо вони працюють на підприємстві в якості працівника.

Який у цьому сенс?

Є певні переваги наявності співробітника-чоловіка страхування:

1. Вартість покриття нещасних випадків і захворювань, підлягає відрахуванню власник бізнесу, якщо є такий варіант страхування, передбачені до його або її чоловіка.

2. Витрати, пов’язані з охопленням і медичні рахунки, не включені до складу валового доходу дружина співробітника.

У більшості випадків покриття, хвороб і нещасних випадків власник бізнесу отримує в якості працівника власного бізнесу як і раніше оподатковується, як вона розглядається в якості доходу. Тим не менш, всі ми знаємо, що власник бізнесу і його дружина співробітника жити в одному будинку і зазвичай мають той же бюджет сім’ї. Таким чином, якщо чоловік найнятий як рядового співробітника власник бізнесу може скоротити витрати на страхування та страхових внесків, не розглядаються як дохід. В результаті, подружжя-співробітник отримує медичну страховку безкоштовно. Звичайно, це політика страховий бізнес, який платить страхові внески, але це не входить в їх сімейний бюджет. Таким чином, якщо власник бізнесу наймає його дружини або будь-які інші члени сім’ї в якості юридичних працівників, вони можуть виграти від практично безкоштовне медичне та від нещасного випадку, що бізнес платить за них.

Крім того, заробітна плата дружини або будь-які інші члени сім’ї в якості найманих працівників розглядаються як бізнес-витрати, а також. І в більшості випадків заробітна плата подружжя отримує також використовуються в домашньому господарстві. Ось чому невелика сімейна бази підприємства вважаються настільки вигідно з точки зору оподаткування. Не згадувати, що страховий бізнес забезпечує додаткове покриття для всієї родини.

Чи улови?

Все залежить від стану ви створити свій бізнес в Росії та її форми, тому він упевнений, платить, щоб проконсультуватися зі своїм податковим консультантом в першу чергу. І не забувайте, що IRS зажадає власник бізнесу, щоб надати докази, що чоловік дійсно виконує свою роботу замість того, щоб оподаткування притулок для бізнесу. Це робиться для запобігання шахрайства та податкового спекуляцій.

Однак, найбільша заковика в тому, що власник бізнесу повинні надавати цю форму бізнес-переваги страхування для всіх співробітників, а не тільки свого чоловіка або членів сім’ї. В іншому випадку, він може бути класифікований як дискримінація і причиною штрафів з IRS.