перебування приготовані страхування на випадок безробіття

Страхування від безробіття призначено програми соціального страхування, який забезпечує тимчасове вигоди для безробітних, і накладає податок на заробітну плату по покритим роботодавців. Вона була створена у відповідь на Великої депресії, коли мільйони людей втратили свої робочі місця. Це була легалізована в 1935 році як частина Закону про соціальне забезпечення.

Переваги unemployement страхування:

Страхування від безробіття замінює частину вашого доходу, коли ви втратите роботу, ні з своєї вини. Якщо ваш роботодавець заклав вас, то ви потенційно мають право збирати переваги, принаймні 26 тижнів, поки не будуть відновлені, знайти іншу роботу або йдуть з роботи. Загалом, величина вигоди заснований на відсотку отримувати з окремих, більш недавнього періоду 52 тижнів. Багато безробітних також надається від 50 до 60 відсотків від їх попередньої заробітної плати, але це залежатиме від стану вони живуть кожен штат в США працює за іншим планом страхування на випадок безробіття, в той час як Федеральний закон визначає основні напрями кожної програми. Цей вид страхування гарантує, що купівельна спроможність громадянина зберігається. Гроші на цих виплат походить від податку, що стягується з роботодавців. Розмір внесків не відбувається із заробітної плати працівників. Деякі держави можуть бути передбачені додаткові пільги для деяких конкретних цілей.

право на отримання страхових виплат:

Держава закон визначає права, кількості та тривалості часу переваги будуть доступні для людини. Розмір допомоги залежить від виду робіт, які ви виконали. Ваші останні записи роботи протягом 12 місяців, як відомо, в якості базового року. Претензії за допомогою з безробіття буде грунтуватися на цьому базовому році. В Орегоні, 104 доларів на тиждень, мінімальна допомога. Максимальний розмір допомоги працівник може отримуєте 445 доларів на тиждень. Якщо ваша зарплата 8112 доларів протягом кваліфікаційного періоду, ви отримуєте право на отримання допомоги протягом 26 тижнів. У випадку нижній відбіркових заробітної плати, однак, ви отримаєте тільки одну третину від суми.

Якщо ви хочете подати позов за посібником з безробіття вам потрібно звернутися в страхову по безробіттю агентство якомога швидше. Також ви можете відправити його в інтернеті або по телефону. Ви отримаєте свій перший чек вигоду протягом двох-трьох тижнів після подачі претензії. Деякі держави мають період очікування одного тижня. Важливо, щоб дати всю інформацію про ваш колишнього місця роботи при подачі позову, для того, щоб процес не затримується.

Право на збір додаткових переваг починається після безробітний вичерпав інші переваги страхування по безробіттю. Державне агентство може запропонувати вам пораду про ваше право на такі додаткові переваги.

Причини для дискваліфікації:

Якщо ваша причина для перебування без роботи через чогось іншого, ніж відсутність роботи можливостей, то державний орган буде визначати, якщо ви маєте право на пільги чи ні. У разі дискваліфікації, ви можете подати апеляцію протягом встановленого терміну. Ваш роботодавець може подати зустрічний апеляцію, якщо він / вона оскаржує справжність вашого права.

Тому, якщо ви маєте право на допомогу з безробіття, а потім увійти в контакт з Державною страхової Безробіття агентство якнайскоріше, щоб мати можливість подолання фінансової кризи, що результати від безробітного.