перебування захищена інвестиційна страхування майна

Коли мова заходить про вашу інвестиційної стратегії немає нічого важливішого, ніж захистити свої активи ви працювали так важко придбати і нарощувати.

Страхування є життєво важливою частиною вашого захисту активів, однак для багатьох це уваги і має жахливі наслідки.

Страхування є одним з реальних фінансових болю, це не дешево, коли ви, можливо, починає з Вашого першого інвестицій в нерухомість. Важко, щоб виправдати витрати, коли є дуже низькі шанси, ви коли-небудь знадобиться, щоб вимагати. Залежно від вашого місцевого законодавства оподаткування (говорити з кваліфікованим професійним податковим) воно може бути податком, хоча, який допомагає.

Є два види страхування, які будуть застосовуватися для інвестицій в нерухомість.

-Будівництво і поміщиків.

-Особисте страхування (життя, травми, ДТП, доходу).
будівлі і поміщиків страхування

Страхування будівлі охоплює повну втрату будівлі / заміни, так як з узгодженою політикою суму.

Це, як правило, необхідні для будь-якої іпотеки, що банк володіє більш вашу власність. Вони хотіли б бачити дійсне свідоцтво про страхування до врегулювання.

Власники страхування свого інвестиційного майна не є обов’язковим, однак рекомендується. Вона охоплює дві основні речі, втрати доходів і орендарем ушкодження.

Втрати орендної плати кришку на строк до 12 місяців, якщо майно в непридатність дозволити через страхового випадку.

Оренда невиконання орендарем кришки, обкладинка для крадіжки, зловмисних дій або вандалізму з боку орендарів

$ 20000000 легальним прикриттям відповідальності за шкоду, заподіяну людям, або пошкодження майна

Електродвигун перегорить і стрибків напруги

Випадкової поломки скла

Більшість страховиків також платити помісячно премії без будь-яких додаткових витрат.

За необхідності будівлю страхування для задоволення банками-кредиторами, ви покрили основні ризики втратити все (ваш капітал).

Другий ризик грошових потоків і витрат-оренду і матеріальний збиток.

Якщо ви втратите оренду ви втратите грошові потоки, якщо ваше майно буде пошкоджений, це може значно збільшити ваші витрати і тимчасово зупинити ваш грошовий потік.

Тепер третій і не подумав ризик судового переслідування з боку орендаря випадкового пошкодження або тому подібне. Це рідкість, проте в нашому судовому юристів світу люблять такого роду речі (судові баталії, судочинство і судяться люди в цілому).

Відповідачем в суді, тому що ваш орендар спіткнувся вологі і скручені дошки на балконі, тому що жолоб протікала поверх це занадто реальним обставиною, яка може залишити вас шукає ваші адвокати захисту в суді. Маючи юридичну відповідальність, включених до страхового поміщиків дозволяє вам спати по ночах.

Страхування на випадок тим не менш підняти вашу гру, як професійний інвестор, майно, а страхові компанії, які є страховиками мільярдів доларів буде ризик страхують тільки події, що мали місце аваріях. Вони будуть досліджувати, буде чи не ви для заповнені ваших вимог політики та за умови, придатне житло для ваших орендарів живемо

Пройшли ті часи, просто “отримати в деяких орендарів”. Ви повинні запустити його, як бізнесу і переконатися, що він має всі задатки, а в перспективі і зберегти будинок, придатний для орендарів, який живе до оренди вимогам. Залишаючи саме перила балкона з деякими пошкодження термітами, чи не здається великою справою однак, хто буде пред’явлений позов, якщо ваш орендар впав з балкона через те, що відсутність технічного обслуговування. Я впевнений, ви б також думати про те, як ретельно ваші менеджери в даний час занадто. Оскільки деякі страховики також вимагає регулярних перевірок, щоб підтримувати необхідний рівень обслуговування.
особисте страхування

Особисте страхування не загальна чашка чаю, проте, проходячи за борговими вільних коштів, щоб ваші брати і сестри, найближчі родичі або бажаного благодійність є одним з пріоритетних на вашій нещасної проходження то вам потрібно особистого страхування.

Тягаря багато осіб навантаженого з їх найближчими родичами боргу по їх передчасної кончини або кончини. Маючи борги іноді необхідно купівлю інвестиційної власності однак проходження цього на неготовим брат, сестра або член родини може бути страхітливим випробуванням.

Крім того, більшість дітей не повною мірою розуміють, що якщо їх батьки застрахувати своє життя на повну суму боргу внаслідок вони могли б отримати безкоштовно портфеля власності утримання.

Особисте страхування зазвичай покриває дві речі.

-Life, травми і ТПР обкладинка

-Захист доходів.

Життя, травми і ТПР кришка про страхування нещасних випадків / обставини, які викликають смерть (страхування життя), серйозною проблемою зі здоров’ям, як рак і хвороби, які заважають вашої здатності працювати протягом певного часу (травма кришкою) або серйозне порушення, яке б від вашої здатності коли-небудь працювати знову (TPD обкладинки).

Всі вони, як правило, виплачується одноразової суми.

Доходи страхового захисту кришка захисту грошових потоків методом для забезпечення ви можете фінансувати ваші витрати повсякденному житті і можливих недоліках своєю власністю портфель.

Швидше б погляд, це має бути, якщо вам потрібен стабільний дохід, щоб оплатити рахунки і т.д.

Життя з ваш дохід може бути важкій ситуації і останнє, що ви хочете, щоб почати продавати ваші активи для оплати короткострокових векселів.

Таке покриття є регулярні платежі за заданий період часу з наміром ви відновлення та збереження ваших доходів.

Страхування є зараз необхідним злом, і ми повинні визнати, вартість і гарантувати, що ми для заповнення наших зобов’язань, щоб допомогти в плавно поточної високого зросту портфеля власності.